Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy lesz ebből valaha ágytisz...

Hogy lesz ebből valaha ágytisztaság?

Figyelt kérdés

Lassan 2,5 éves a lányunk, most kezdi érdekelni a bili, bele is pisil gyakran (vetkőztetni nem szabad, csak ő, egyedül, egyébként hiszti van).

Szerintem fél éven belül szobatiszta lesz, DE. Éjszakai pelenkát amikor levesszük, súlya alapján van benne 3-4 dl folyadék. (6-os Pampers csurig tele)


Ha már szobatiszta lesz, hogy a fenébe fogjuk megoldani, hogy ez a folyadékmennyiség ne az ágyban kössön ki?


2016. szept. 21. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd szèpen lassan az is ki fo alakulni. Amíg nappalra nem szobatiszta, addig szinte felesleges is ezen agyalni.
2016. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggòdj, megoldòdik. Az èn gyerekem fèl liter vizet megiszik egy èjszaka alatt ès nem pisil be. Kèt èv 4hònaposan lett szobatiszta ès kèt èv 8hònaposan àgytiszta. Ùgy tudom egy hormon kezd el termelõdni ès ettõl besürüsödik a vizelet ès ezèrt nem pisil be az ember.
2016. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én se megyek ki éjjel, de jóval nagyobb is a hólyagom térfogata. Ébredés után viszont a legelső tevékenység.
2016. szept. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!