Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ujra bepisil 2 es fel eves...

Ujra bepisil 2 es fel eves lanyom, miert?

Figyelt kérdés
2 eves kora ota teljesen szobatiszta lanyom ujra bepisil,legalabb egyszer egy nap. Mi tortent? Ujra keri a cumit nappalra is,mintha visszafele haladnank. Decemberben erkezik a kisteso is. Mostansag gyakran veszekszunk a ferjemmek,van valami kapocs e kozott? Mit tegyek? Nem ertem mi tortent vele,ujra a kocsit keri,nem mehetek nelkule meg wc re sem. Mintha vissza jott volna a szeparacios szorongas,az apjaval sincs el csak velem,sokat hisztizik amit nem szokot egy ertelmes aranyos gyerek volt. Delutani altatasnal ujra enekelni kell . Nem ertem. Valaki tudna segiteni? Ket napot volt oviban ,de kivettem ot,mert nem jol viselte. Korai volt meg. Kb.azota van ez. Vagy a ferjem ,hogy neha kiabal es ideges,hogy en elkenyeztetem ot....

2016. okt. 5. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most őszintén kérdezed? akkor sorolom: kistestvér, szülők közötti feszültségek, óvoda. Ez nagyon sok az ő kis lelkének egyszerre, hisz kizökkentettétek komfortzónájából elég rendesen, nem érzi magát biztonságban.
2016. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es mit kene tennem?
2016. okt. 5. 15:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Kerem valaki tudna valamit tanacsolni? Ugy erzem kicsuszott a kezeim kozul minden.
2016. okt. 5. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyaneu a szitu nálunk is. Tavaly decemberben sokat veszekedtünk a férjemmel és visszatartotta a kakit amint abbahagytuk megoldódott magától. Most megint többet veszekedtünk megint visszatartotta rájöttünk ha van valami problémánk azt akkor sem ő elötte kell megbeszélni.

1: ne veszekedjetek elötte

2: beszéld meg vele a kistesót, hogy te attól ugyanúgy szeretni fogod stb.

3:ovival várj még

2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket tenném:

férjeddel nem veszekedni a gyerek előtt

gyereknek naponta elmondani mennyire szereted, milyen fontos neked

ovit elfelejteni

kistestvér várásába belevonni, pl mikor vásároltok, választhasson ő is egy kis rugdalózót, kis sapkát, a baba plédjét, választhasson neki egy kis játékot, ha van lehetőség ultrahangra vigyétek be, vagy képen mutassátok meg neki a babát, vannak direkt kistestvér születéséről szóló könyvek, azt hiszem az Anna, Peti , Gergő sorozatban

2016. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,remelem minden rendben lesz,tenyleg mar tanacstalan vagyok.
2016. okt. 5. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
bakker épp egyedülálló pasi vagyok de ezt még én is megmondtam volna neked. Na jó volt 1,2 év tapasztalat szerzésem 4éves kislány pótlapjaként. Exem nem volt egy jó anya típus, gyűlöltem amikor a gyerek véleményt mondott a párkapcsolati problémáinkról. Mármint az volt a baj, hogy ö tud róla gyötrődik rajta (ugye szeretett volna egy apukát) ott én voltam az észnél anyukája meg nagyija (cukor betegre itta magát) nagyon nem voltak észnél. Legdurvább dolog amikor a gyerek csak kettönk közt aludt el nyaraláskor ,vagyis engem annyira nem igényelt de elfogadott. És exem nem bir a vérével rám mászott.......
2016. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!