Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan működik ez a szobatiszt...

Hogyan működik ez a szobatisztaság elején majd?

Figyelt kérdés

Még nem szobatiszta, de a kora alapján egy fél éven belül már várható. Egyetlen gyerek, így nincs tapasztalatom. Ha már szól stabilan, hogy ingere van, akkor itthon vagy bölcsődében ugye pattanunk és azonnal ráültetjük a bilire, vécére.

De mi a helyzet akkor, ha nem otthon vagyunk, hanem nyilvános helyen vagy az utcán? Ott még néha egy felnőtt is összeszorított lábakkal keres mosdót magának, mi van ilyenkor a frissen szobatisztává vált kicsikkel?


Kislányról van szó, így nála még a pisilés is macerásabb, mert még az sincs, hogy nyáron szembe állítom egy fával.


2016. nov. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyáron leguggoltatod egy fa mellé. De itt a gyakorin olvastam, hogy van eldobható papírbili is.
2016. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én megpisiltetem az utcán is. Most is. Három éves lesz de előfordul hogy az utcán jön rá. Egy ideig bírja tartani de nem sokáig. Inkább mint hogy bepisiljen és pisisen kelljen haza jönni. Szerintem az megalazo neki. A szobatisztaság elején ha hosszabb útra mentünk kapott pelenkát.
2016. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!