Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Cumi lerakása miatti bepisilés?

Cumi lerakása miatti bepisilés?

Figyelt kérdés
A lányom (4 éves múlt) tegnap az oviban úgy döntött, hogy nem kéri a cumit alváshoz. Nagyon büszke volt magára, sajnos azonban bepisilt. Este sem kellett neki a cumi, szépen elaludt. Éjszakára még van rajta pelenka, mert még nem ágytiszta. Ma elhoztam oviból ebéd utána, mert dolgunk volt, viszont amikor aludt itthon, megint bepisilt. Bő másfél éve szobatiszta és eddig kb. 3-4 "baleset" volt a délutáni alvásnál. Gondolom a mostaniak a cumi lerakása miatt történnek. Volt valaki esetleg hasonló helyzetben? Tapasztalatok érdekelnének. Gondolom szorong, annak ellenére, hogy ő tette le a cumit (sem mi, sem az oviban nem erőltették a dolgot). Nem tudjuk, hogy mi lenne az okos döntés...felajánljuk, hogy visszakaphatja a cumit, ha szeretné, vagy tartsunk ki, figyeljük pár napig, hogy mi lesz és ne adjuk vissza?
2017. febr. 10. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy összefüggés van a cumi és a bepisilés között.

Lehet, ha cumizna akkor is bepisilt volna.

2017. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze nem 100%...csak az elmúlt másfél év összesen 3-4 balesetével szemben azon a 2 ap, amikor cumi nélkül aludt, érdekes módon bepisilt. Ezért gondolok összefüggésre.
2017. febr. 10. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, próbáljátok ki, hogy mi a helyzet akkor, ha vissza kapja.
2017. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle 2x, nem kell neki vissza a cumi, azt mondja... Hát majd latjuk ma mi lesz, ha felkel...még alszik.
2017. febr. 11. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Remélem minden okés lesz, szorítok nektek

2017. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lelki problémák. Le akarja tenni, de legbelül még kell neki.

Ez olyan mint ha egy láncdohányos nem kapja meg a napi nikotin adagját...és utána meg jön a mellékhatás.

2017. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!