Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

11hetes kisbabám popsiján pici nem piros pöttyök vannak, neogranormonnal kenem, de nem múlik, mi lehet?

2017. febr. 11. 14:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Anyatejes,szájpenésze nincs

# 1/8Időpont 2017. febr. 11. 14:59 Privát üzenet
Váltsatok pelenkát.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2017. febr. 11. 16:18 Privát üzenet
Próbáld ki a sudocremet. Mi a gyógyszertári popsikrémet használjuk de ha valami kicsípi vagy valami van akkor a sudo mindig segít.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2017. febr. 11. 21:30 Privát üzenet
Születése óta sudo krémet használunk ajánlani tudom csak , nem tartom drágának sem mert 3 hónapig elég egy dobozzal és hozzátenném hogy MINDIG bekenem a popsijat :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2017. febr. 12. 07:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!mindig bekenem neki jó vastagon,csak eddig a gyógyszertári keverőset használtuk,de ma vettem sudocremet,remélem tényleg jó lesz :) és pamperst használunk

# 5/8Időpont 2017. febr. 12. 11:51 Privát üzenet

Nálunk a fürdetőtől jöttek elő hasonló pöttyök popsin, hason.

(baba)

Váltottunk gyógyszertári fürdetőre és egy héten belül elmúlt.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2017. febr. 14. 10:15 Privát üzenet
kriszpo nevű felhasználó válasza:

Erre a kérdésre a csecsemő- és gyermekgyógyász tudja a választ.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2017. febr. 15. 13:47 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

a sudocrem elmúlasztott mindent,de köszönöm :)

# 8/8Időpont 2017. febr. 16. 11:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Száraz, piros a makkor, szoktam kenegetni neogranormonnal de nem használ sokat, mivel lehetne kenegetni? F19
4 honapja leforráztam az ajkam és még mindig látszik egy piros folt a helyén. Kennem neogranormonnal. Mivel tudnám eltüntetni teljesen?
Kisfiús anyukák, pelenkakiütés lehet ez? Kisfiam heréjén piros pöttyök jöttek ki, de már lassan 2 hete kenegetjük neogranormonnal, nehezen múlik, mi lehet ez?
A kislányom nuniján belül berepedés van, piros, és csípi, ha pisil. A gyerekorvos azt mondta kenjem neogranormonnal. Elég lesz ez, ettől meggyógyul? Volt ilyen másnak is a babájának?
Neogranormonnal kenjem a pattanás utáni piros foltokat?
Mivel kenjem 5 hós kislányom popsiját? Piros, olyan mintha ki lenne pállva Nem romlik, de nem is javul. Kentem már dm-es krémmel, sima gyógyszertárival, sudokrémmel,...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!