Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit akarhat jelezni a fiam nekem?

Mit akarhat jelezni a fiam nekem?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiam. Itthon szobatiszta nincs velegond. Viszont oviban bepisil kakil. Vannak elmaradásai amin dolgozunk is járunk fejlesztésre is ez miatt (nem beszél). Fiamnak van két tesója ő a második. Rendszeresen van anya fia nap apja fia nap amikor csak ő van és azt csinálunk amit ő szeretne és nincs tesó. Férjemmel nem veszekszünk szeretjük egymást. Én gyan tanulok főiskolán de ezt éjszaka alvásidőben. Tanácstalan vagyok nagyon miért csinálhatja ezt. Oviba szeret járni öleli az óvónőket vannak kis barátai is. Ami fontos lehet még csak fél napot van az oviba, hogy minnél többet legyen velem. Amikor előadásra kell mennem akkor van bent egész nap de ezheti 1-2 nap.
2017. febr. 20. 14:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a tablet kijavit. Ugye nincs tesó akkor vlünk és én ugyan tanulok.
2017. febr. 20. 14:58
 2/3 mi a fene ***** válasza:
51%
Ez előfurdul minden gyereknél, idővel meg fog oldódni.Attól függ mióta ovis, előtte volt-e, aludt-e a szülők nélkül valahol. Azért gondolj bele , mekkora változás ez az ő életében. Én nem szeretnék úgy "trónolni" hogy kétoldalt 2-2 gyerek van, sőt a dadus is, inkáb visszatartja, és megvan a baj. Beszélgess vele erről, esetleg jó lenne, ha reggel tudna kakilni otthon. Remélem segitettem.
2017. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeptember óta ovis. Előtte nem volt bölcsis ugye a picivel itthon vagyok. Ez azóta probléma mióta nem vagyok bent vele. Volt pár szülős program már akkor nem voltvele gond.
2017. febr. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!