Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az igaz, hogy a lányok hamarab...

Az igaz, hogy a lányok hamarabb lesznek szobatiszták, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz. Ez nem nemtől függ.
2017. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
atlagosan lehet, de nem minden esetben. szemelyfuggo is, viszont atlagot mindenkepp lehet szamolni, es altalaban szoktak is. ez olyan, minthogy a lanyok atlagban elobb beszelnek pl. nem mindenkire igaz, de a nagy tobbsegre igen, de attol meg lehet, hogy a te fiad elobb fog beszelni, mint 3 vele egyidos lany.
2017. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban. Az én lányomra pont nem igaz, májusban lesz 3 éves és még nem szobatiszta.
2017. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan valóban elképzelhető. De pl. az én fiam 2 hónappal a 2. szülinapja előtt lett az. (jó, persze ez is egy folyamat volt, mert előfordultak később balesetek. de onnantól kezdte jelezni, hogy pisilni kell és onnantól nem is hordott pelust) Szerintem az elég korainak számít. Textilpelust használtunk amúgy. Az viszont úgy gondolom, hogy segíthetett a szobatisztaságban, mert jobban érzik benne a pisit, mint az eldobhatóban. Ezért össze tudják kapcsolni a dolgokat.
2017. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Általában igaz, de lehet, hogy ehhez igazodva az anyuka is így áll hozzá, és azért. Viszont igazából a fiúk - tisztelet a kivételnek - soha nem lesznek "szobatiszták". :)
2017. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez a sztori inkább egy kicsit vicces de azt hiszem ide illik.:)

Egyszer,egy régi szerelmemmel eltöltött gyönyörű éjszakát követő reggelen,kinyitottam a szemem és megpillantottam Őt.(Ő Lány és mindketten 18 év körüliek voltunk akkor)

Az erkélyajtó nyitva volt és az áttetsző függöny lágyan táncolt a finom langyos szellőben.Ő még aludt.Félig kitakarózva feküdt mellettem. Néztem ahogy a szűrt napfény játszik a bőrén.Csak tekintetemmel tapogattam idomait,nem akartam felébreszteni.Olyan szép volt.

Majd fejemet elfordítva megpillantottam a szőnyegen egy vastagon sz...s bugyit....BAMMM!!!Gondoltam hogy ez nem az enyém, arról csak tudnék. heh?:DDD

Aztán nem lett semmi baj belőle.Persze nem bírtam nem szóvá tenni,de később nem erőltettük a témát.:)


Tehát a lényeg az hogy én már akkor hónapok óta szobatiszta voltam,:))) szóval kérdésedre a válasz tapasztalataim szerint,:nem minden esetben.

2017. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves 2 hónaposan, lányom 2 éves 5 hónaposan lett szobatiszta.
2017. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!