Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi lehet a baj? Miért van a...

Mi lehet a baj? Miért van a baleset?

Figyelt kérdés
4 és fél éves kislányom nagyon sokszor nem bepisil csak mintha nem tudná tartani míg a wc-re ér! Nagyon sokat jár pisilni a wc-re, van olyan hogy le száll, ki jön és már szalad is vissza újra rá ülni! Kérdeztem, nem csíp nem fáj semmi! De ma is vagy 10* bepisilt nadrágot, bugyit váltott! Mit csináljak?

2017. ápr. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem cukorbeteg? Érdemes lenne megnézetni a cukrát. Csak az ujját bökik meg....tudom, az is fáj, de megéri.


Nem iszik nagyon sokat? Az is ok lehet.

2017. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy hólyag, vese, bármi lehet. Meg kell mutatni a dokinak szerintem.
2017. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat! Nem hiszem hogy cukor beteg! Ugyan annyit iszik mint eddig! És eddig nem voltak ilyen problémák! Az elmúlt pár hétben kezdődött de most már nagyon sokszor van! Biztos hogy elviszem az orvoshoz, mert ez így nem mehet tovább, hogy egy nagy ennyit pisil! Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 22. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írod kijön a wc-ről és már szalad is vissza?

Kipisili magát rendesen vagy már szalad is vissza játszani? 3éves lányomnál ez szokott néha gond lenni, hogy rohan "nincs ideje kivárni", aztan a vége becsurog.

2017. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a legtöbbször ezt veszem észre, hogy nincs ideje a normális pisilésre! mintha annyira fontos dolga lenne! De azért a biztonság kedvéért elviszem a házi orvoshoz elmondom neki is! köszi a válaszokat!
2017. ápr. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!