Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol pisiljen a kislányom?

Hol pisiljen a kislányom?

Figyelt kérdés
Most lesz szobatiszta, első pelus nélküli sétáink tesszük, egyenlőre csak a ház körül. Családi házas övezet. Játszótér 30 percre és ott nincs wc...szóval hova pisiljen a játszón? korulotte van egy tér, ha félreviszem oda egy fához az gáz (nyilván a papirt osszeszedem)? Ha a játszóig nem bírja ki vagy hazafele jön rá, az út szélén pisiltetni bokorhoz valamelyik utcában gáz? ti hogy csináljátok? kakiba bele se merek gondolni.
2017. máj. 3. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

A játszótéren sehol. A járda mellett sem.


Pisil induláskor, majd tűréshatáron belül hazaviszed. Amíg nem bír ki ennyi időt sem, addig pelenkát ádsz rá a játszótérre.

Totyogóssal nem végeztetjük a dolgát az út széli bokorban, többek között a pedofilok miatt sem.

2017. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
soha nem pisiltetném nyilvánosan úgy hogy láthatja bárki. csak ha nagyon el tudod dugni a bokor mögé hogy 100% hogy senki nem látja. tudod mennyi pedofil van mindenhol?? hazafelé meg biztosan nem pisiltetném a nyílt utcán. inkább vigyél egy pelenkát, add fel rá gyorsan és majd kidobod otthon. vagy vigyél váltás ruhát ha összepisili magát.
2017. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Amig nem szobatiszta, ne vidd wc tavolsagon kivul pelus nelkul! Meg kell szoknia mennyi ideig tudja visszatartani.
2017. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért nem eszik ennyire forrón a kását, mint ahogy az előző válaszolók gondolják. Persze, sok a pedofil. Ez igaz. És ennyi.

Az én kislányom is most kezd szobatisztává válni. Én vettem Neki a DM-ben papírbilit. A hétvégén pelus nélkül játszóztunk. Diszkréten meg tudtuk oldani, például bokor mögött. Ugyanitt a fiam szintén papírbilibe végezte a nagydolgát. Hirtelen rájött, ezért nem rohantunk haza, amikor a legnagyobb játék közepében voltunk. A férjem bent maradt a kislányommal a játszón, én pedig kimentem a fiammal a közeli bokor mögé, és gyönyörűen elvégezte a dolgát a papírbilibe. Ez egy olyan papírbili, aminek az alja műanyag zacskó, tehát kulturáltan ki is tudod dobni, ahogy a kutyagazdik a kutyusok kakiját.

Aztán a kislányom tette tiszteletét a bokorban szintén papírbilibe.

Akik nem mennének vécétávolságon kívülre a gyermekkel, azok mit csinálnak, amikor a gyermek elutasítja a pelust, és röpköd a boldogságtól a bugyiért? Ráerőszakolják a pelust csak azért, hogy nehogy házon kívül kelljen végeznie a dolgát? Mi pl. külkerületben lakunk, amíg a bokorban kakiltak-pisiltek, egy darab ember nem sétált el mellettünk se közel, se távol. NIlván a tömött belvárosban én sem ültetném rá a bilire a 74-es troli megállójában. De azért nem kell végigparázni az egész életet. Legyünk egy kicsit lazábbak!

2017. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
papírbili és míg végzi a dolgát takarod..esetleg kis sátrat is vihettek erre az esetre..lehet venni fillérekért ilyen pici sátrat amit kerek kistáskában árulnak, csak megrázod és már használható is. Most nem ugrik be a neve hirtelen.
2017. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi papirbilit használtunk erre
2017. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%

Papír bilibe! Egyszer használatos, de érdemes. Mi pont ezért nem járunk játszóra, van zöld övezetes, nyílt titok, hogy a gyerekeket az egyik bokor mögé pisiltetik, stb...


Van panelek közti játszótér is több, ott detto, pedig fel lehetne szaladni a gyerekkel, számomra hihetetlen, de ez van, bokor és kész.


Mi mindenhová vittünk magunkkal papír bilit, sőt, az autóban is van ha hosszabb útra megyünk..

2017. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

ez a papirbili jó ötlet, köszi.


nem tudom gyerekkoromba siman pisiltettek minket es ezer masik gyereket a bokorba...megleptek a valaszok, de elfogadom hiszen ezert kerdeztem...nem tudok egy 2.5 evessel pisi tavolsagon belul maradni, hetekig ne menjunk emiatt jatszoterre? marad a valtoruha

2017. máj. 3. 16:09
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Felénk 10 szülőből 2 jó, ha használ papír bilit, bokor mögé be, sokszor még a zsepit sem szedik össze.
2017. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
bocsi, szóval én vagyok a 7 és 9 válaszoló. Nem a bokor mögötti dologgal van a baj, hanem hogy sokan nem használnak semmit. csak úgy pisi és kaki oda, zsepi rá és kész..
2017. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!