Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ki milyen modszerrel szoktatta...

Ki milyen modszerrel szoktatta bilire gyermekét?

Figyelt kérdés
Valamint, mennyinidösen kezdtétek el, milyen intenzitással és milyen hamar hozott eredményt?
2017. júl. 19. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Mennyi idősen* -bocsi

Köszi előre is a válaszokat.

2017. júl. 19. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:

2 évesen 4 hónaposan, bölcsibe nem vették be de ovi mini csoportba igen. Egy dolog volt a feltétel, hogy használja a wct. A bilis dolog kimaradt wc szűkítőt hasznaltuk. Ha ott végezte el a dolgát kapott matricát, néha édességet.

A pelus helyett ő választott kis boxereket, ami nappal volt rajta éjjel volt csak pelus. 2 hónap alatt lett teljesen szobatiszta. Drasztikus lépés volt de nekem dolgozni kellett és őt csak az oviba vették be :(

2017. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem használtunk bilit, wc szűkítővel kezdtünk. 3 èves kora előtt 3 hèttel levettem apuèknál a kertben a pelenkát a fiamról ès többet nappalra nem is adtam rá. Összesen egyszer pisilt be, gyakorlatilag 1 nap alatt lett szobatiszta. Èjjelre fèl èv múlva lett szobatiszta.
2017. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom kb 1,5 éves volt mikor ajándékba kaptunk egy bilit. Fertőtlenírettem stb, és a wc mellé tettem h száradjon. Aztán mindig elfelejtettem elrakni. Kb 2 hónap múlva érdekelte h mi az, így megmutattam. Néha ráült ha volt kedve,sikerült is használnia

2 hónapja történt h topogott előttem, húzott magával és mentünk a bilire. Azóta nincs rajta pelus. Az első pár nap még éjjelre adtam rá, de szárazon vettem le reggel. Így éjjel is csak bugyiban van. Jövőhónapban lesz 2 éves

2017. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!