Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek elfogadható, ha...

Piroska és a farkas kérdése:

Szerintetek elfogadható, ha egy kisgyerek az utcán kakil?

Figyelt kérdés
Velünk történt ma meg, Kislányom 3,5 éves, de csak kb 2 hónapja szobatiszta. Kint voltunk, mikor elkezdett összegörnyedni, fájt a hasa, szegénykém nem tudta mit csináljon. Egy kis utcában voltunk,egy ház előtt egy fa tövébe guggoltattam, és ott kakilt. Szerencsére nem hígat, így mint vmi kutyakakit, összeszedtem, és duplán bezacskózva eltettem. Őszintén érdekelne, h ez így vajon mennyire elfogadható szerintetek? Számomra egyértelmű volt, h itt a gyerek az első, az is, h utána eltakarítom. De van, aki még a bokorba pisilésbe is beleköt.
2017. júl. 20. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

A vészhelyzet az vészhelyzet. Ha eltakarítod és nem csinálsz ebből napi gyakorlatot, nincs ezzel semmi gond.


Az ország szégyene, hogy SEHOL nincs normális WC, tehát egy kis utcában pláne nem lehet egy kisgyerektől semmit eévárni.

2017. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem elfogadható, de mégis mi mást tehetett volna? Esetleg legközelebb takard, ha tudod.
2017. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Termeszetesen nem jo dolog, de ha veszhelyzet van akkor inkabb, mint a ruhajaba.
2017. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Takartam természetesen. Egyik oldalról a fa, másikról én, harmadikról a kisöcsi babakocsija. Vidék egyébként, senki nem sétált arra épp.
2017. júl. 20. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2017. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Így, ahogy te megoldottad, rendben van szerintem.
2017. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha kell, hát kell. inkább a fa tövébe, mint a bugyiba ;)
2017. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyílván nem, de ahogy írtad abban a helyzetben nem igen volt más választás.
2017. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Legközelebb ne etesd minden xarral, amitől ilyen hirtelen rájön. Barack kakaóval nagy ötlet séta előtt pl :)
2017. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt választásod, ezért felesleges kérdés hogy elfogadható e. Lényeg hogy össze szedted, más valószínűleg nem tette volna. Ne érezd rosszul magadat miatta.
2017. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!