Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tartsak ki és pár nap alatt...

Tartsak ki és pár nap alatt belejön vagy adjam vissza a pelust?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 napja reggel úgy döntött nem kéri a pelenkát.

Így 3 nap elteltével3 x szólt, 2x volt hogy magától ráült a bilire és pisilt. A többi esetben én mondom neki. Akkor ráül a bilire vagy megyünk a wcre.

Viszont többször előfordul az hogy pár csepp pisi kijön, akkor mondom neki hogy gyorsan bilibe pisilj akkor megy.

Volt hogy nem voltam bent pont akkor a szobába akkor a földre pisilt.

Éjszakára kap pelust. Nappali alváshoz nem, akkor nem is pisil be.

Nem tudom mit tegyek? Nincs még rá felkészülve azért nem szól vagy nem ül magától rá? Vagy csak kell pár nap míg belejön?

Kèrlek segítsetek.



2017. júl. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már szól,és nem kéri a pelust,én nem adnék neki.Ido kell hozzá,bele fog jönni
2017. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kitartanék még.

Szól is ha kell neki, vissza is tartja ( a pár csepp kivételével) még kiér a biliig.

Szerintem csak megkell szoknia.

2017. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én vissza adnám á a pelenkát. Elmondanám akkor veszed le rólama pelust ha szól? Hányszor pisil be? Több az ha szól vagy az a több amikor neked kell jelezned, hogy wc-re menjen?
2017. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 èves. Jó hogy nem adtam vissza a pelenkát. Azóts egy bepisilés sincs és magától megy a bilire.
2017. aug. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!