Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
4 éves múlt a fiam éjjelre még teljesen igényli a pelenkát. Most lesz 3 hétig itthon mikor szeretném elhagyni végre. Nappal nincs gond viszont reggelre csurig van a pelus. Ha elviszem pisilni előtte akkor is. Próbáltunk kelni is 2 óránként wc mindig pisilt. Hogy állhatnék neki? Milyen tippet, trükköt, praktikát ajánlotok?! Már az is nagyszerű lenne ha éjjel egyszer kelnénk csak ne kelljen pelus!
2017. aug. 2. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Este mar ne adj neki inni !
2017. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
És mi lenne, ha békénhagynád? 5 éves korig teljesen természetes, ha nem ágytiszta a gyerek, és az ágytisztaság nem szoktatás kérdése, hanem idegrendszeri érettségé...
2017. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az éjjel 2 óránként felkelteni a legnagyobb hülyeség, amit ebben a témakörben el lehet követni. Arra szoktatod vele, hogy félálomban egész éjjel szabad pisilni. Magyarul rögzíted a jelenlegi, felszámolni óhajtott helyzetet... 2 cél van: aludja át az éjszakát szárazon, vagy ébredjen fel, ha pisilnie kell.
2017. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor még teljesen normális, én voltam külföldön au pair(babysitter) több családnál is és mindenhol kaptak még éjszakára pelust a 4-5 évesek. Bár furcsa volt, hogy egy ekkora gyerek még pelust kap, itt Magyarországon ez nem annyira szokás, pedig nincs ezzel semmi baj, majd leszokik róla.
2017. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 napig próbáltuk a keltést és igen rájöttem ez nem megoldás! Köszönöm mindenkinek akkor még várunk 😊
2017. aug. 3. 05:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem adni inni a gyereknek butaság, hisz én is lefekvés elött iszok mert igényli a szervezetem. Én úgy tudom, hogy 5 éves korig nincs gond de ha addig nem alakulna ki érdemes egy orvossal. De én nem piszkálnám mert az senkinek sem lesz jó ha 2 óránként felébresztitek mert rossz szokás fog kialakulni. Vagy legyen pár északa száraz a pelus vagy ébredjen jelezzen, ha pisilnie kell. Addig míg az egyik nem alakul ki nem venném le a pelust. Az ágytisztaságot egy hormon szabályozza és ez nem függ össze azzal, hogyiszik e lefekvés elött vagy sem.
2017. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ELső válaszolónak. Ebben a melegben folyamatosan kell itatni a gyerekeket. Ők sokkal hamarabb kiszáradnak mint mü felnőttek.
2017. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg fogja tanulni, addig is neylon lepedő a vászon alá, meg betét az ágyba...
2017. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!