Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 és fél évesetek hogyan...

3 és fél évesetek hogyan pisil/kakil?

Figyelt kérdés
Szobatiszta - vagy még nem? Ha igen - bilibe vagy vécébe? Segítséggel vagy egyedül intézi?
2017. aug. 15. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Wc-be egyedül
2017. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(Ha kakil megtöröljük a fenekét, de a pisit egyedül intézi - na meg lehúzzuk a wc-t #1)
2017. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 marti1986 ***** válasza:
3 éves kisfiam szól,ha pisilni kell.Délutáni alvásnál ágytiszta de még éjjelre biztonság kedvéért van pelus de reggel száraz szokott lenni.
2017. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Régóta szobatiszta. Wc-be pisil, kakil egyedül. Kakilásnál wc szűkítővel és segítek megtörölni.

Éjszaka ha felkel, akkor szól és segítek,mert nagyon kómás,akkor bilibe pisil.

2017. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit több mint egy éve szobatiszta nappal-éjszaka. Nem sokáig használta a bilit, inkább wc párti de már a szűkítőt sem hajlandó használni. Azt mondta: "Anya én nagy vagyok majd kapaszkodok"😊 pisinél ő töröl és húzza le, nagydolognál még engedi hogy segítsek bár már voltak próbálkozások.
2017. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képes egyedül, de mindig menni kell vele, ruhát leveszi, dolgát elvégzi a wc-n (szűkítős ülőkénk van). Popót én törlöm neki nedvessel, wc-t ő húzza. Éjszaka még kell pelus és reggel alig akarja levenni.
2017. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Novemberben lesz 3.

Bilibe.segíteni kell le és felhuzni a ruhát és törölni.

2017. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éjjel pelusban alszik. Nappali alvasra nem kell mar pelenka. Egyébként egyedül pisil WC be úgy h megtartja magát. Szinten WC be kakil, de szűkítővel. En törlöm neki utána ki. 3,5 éves.
2017. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Három éves,a pisi megy a wc-be egyedül,bár a gatya felhúzásnál kell segíteni.Egyébként lehúzza .A kaki az egy nehezebb ügy...pelusba rakja(álca jobban megy neki).volt h wc-be is sikerül ritkán.Kitörölni én szoktam még.
2017. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5.-én lett 3 éves a kislányom. Április óta ágy és szobatiszta kb 1 hét különbséggel. Sosem használt bilit. Lépcsős wcszűkítőnk van. Már azt sem használja. Egyedül pisil, kakil, villanyt kapcsol fellépőröl. Kakinál szól és én törlöm meg. 😊
2017. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!