Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi a teendő, ha a pisilés már...

Mi a teendő, ha a pisilés már bilibe megy, de a kakálás nem?

Figyelt kérdés
3 évesem a bilibe pisil szépen,szól is, ha kell, de a kakálás még egyszer sem sikerült oda, és nem is szól miatta, csak simán bekakál.
2017. szept. 10. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Majd megerik rá, még nem akarja elengedni, kötődik hozzá. Én se akartam elhinni...

Látod rajta ha készülődik a kaki? Az én fiam mindig elbujt és még a szobából is kiküldott. Utána mentem csere, mosakodas és mese hogy ezt hogy is kell majd csinálni.

Egy darabig ordított ha el akartam vinni wc-re (bili nem is jatszott), így maradt az Alsónaci... Mindig próbálkoztam, aztán egyszer már nem ellenkezett, jott és sikerült. Jól megunnepeltuk. 😊

Viszont azóta is figyelnem kell, hogy időben induljunk, mert ő meg későn szól és nem érünk ki. 3ev 2 honapos fiú.

2017. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt. Mondjuk ő érezte a kakilást is, csak nem mert bilibe kakilni. Ő szólt, hogy kell kakilnia, kérte hozzá a pelenkát, elbújt, amikor végzett, akkor pedig szólt. Ez így ment egy hónapig kb., aztán sikerült rávenni őt arra, hogy a kakilást is merje nyugodtan bilibe végezni, illetve magára hagytuk, amikor kakilt. Még a közelben sem voltunk, csak kiabált, amikor kész volt.
2017. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajta, semmi előjele nincs. Mindennap kakás gatyókat mosni nem túl jó :) Ráadásul ovit kellene kezdeni.
2017. szept. 10. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, a kakálás szépen megy, a pisilés nem annyira, és mi is kezdenénk az ovit. Megoldást nem tudok, majd megérik rá - csak gondoltam, jelzem, hogy nem vagy (vagytok) egyedül a problémával.
2017. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, mi lesz így az oviban. Egy hét múlva kezdjük.
2017. szept. 10. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hanyszor kakil egy nap ?

Mert az en 2 evesem csak reggel es este , igy nem lenne gond az oviban.

2017. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk honapokig ment ez. De idegen helyen sosem kakilt, így tudtuk, hogy az oviban sem fog, emiatt nem aggódtunk. Ó szolt, hogy kell kakilnia, el is vonult, mi meg mostunk utána. Anyukám unta meg. Beígért neki egy óriás kindert. A fiunk még kért mellé egy doboz smartiest és a wc-be kakilt.
2017. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1x vagy 2x egy nap, de nincs benne rendszer, nem kiszámítható
2017. szept. 10. 12:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, nálunk is megvolt a vesztegetés,:) egy új kisautó formájában, de sajnos nem vált be.
2017. szept. 10. 12:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A lányom tavaly kezte az ovit, nyári születésű, a szülinapja előtt lett pisiszobatiszta. Azzal nem volt gond szinte egy időben lett nappalra és alváshoz is. Volt egy két baleset, az oviban is, de inkább akkor mikor beteg lett.

Kakálni viszont ő is a bugyiba kakált még fèl évig, tehát már bőven ovis volt. Érdekes módon ott egyszer sem kakált, mindig hazahozta. Olyan karácsony körülre oldódott meg. Végül is egy kis vesztegetést alkalmaztunk mi is, illetve lehet baromság, de kitaláltuk hogy a wc-ben tündérek laknak és azok nagyon örülnének az ő kakijának. Nem túl guszta tudom, de kifogytunk az ötletekből és végül is bevált.

2017. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!