Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Korai még vagy hajrá?

Korai még vagy hajrá?

Figyelt kérdés

Ezt én kérdeztem: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szoba..


Azóta bilizünk és minden nap ér minket sikerélmény. Tegnapelőtt már kaka is ment bele. Kaka nincs minden nap, így a folytatása még kérdés.... Tegnap reggel háromszor,este egyszer pisilt bele.

Éjjelre elkezdett száraz maradni, így reggelre könnyen belepisil.


Elég harcolós és akaratos,már a szomszéd is megkèrdezte,mi a baj. Semmi csak nem akarja a pelenkát, azért üvölt :) tegnap este másfél órán át ült a bilin, ami azért nagy szó, mert eddig mindig hamar felpattant. Ezidő alatt olvastam neki... nagyon örül mindig a produktumnak.


A wc-re is felkéredzkedik,de pár mp után felpattan és le akarja húzni.


Persze voltak balesetek is...


Mindenkitől azt olvasom, ez korai és ennyi idősen felesleges.


Mit gondoltok?


2017. dec. 18. 04:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hajrá. Ne fogd őt vissza, csak azért, mert mások szerint korai a szobatisztulás. Az én fiam is másfél évesen kezdett el néha tiltakozni a pelus ellen. Hetente egyszer- kétszer rájött a hoppáré, és alig lehetett rá feladni a pelenkát. Ha itthon voltunk, hagytam, hadd szaladgáljon pelus nélkül. Persze rendre bepisilt. Februárban lesz 3 éves, de még mindig nem szobatiszta. Jól elhùzódik, de időről időre ugrásszerű fejlődést produkál. A Wc iránti érdeklődés is megvan. Az a kedvence, amikor a biliből a wcbe önti a produktumot és lehúzza. Képes csak azért pár cseppet kifacsarni magából, hogy legyen mit lehúzni. :D A 14 hós kislány meg látja, hogy a bátyus bilizik, így neki is okvetlen rá kell ülni. Addig balhézik, amíg rá nem ültetem. Épp csak leér a lábujja hegye, le se tud szállni egyedül, és ezért jön a következő adag nyöszörgés. Barátnőm 3 évese is másfél éves kora körül kezdett el tiltakozni a pelenka ellen. Persze rendszeresek voltak a balesetek. Náluk a bölcsibe járás hozta meg a nagy fejlődést. Éjszakára még náluk is kell pelus. Szóval kezdd el bátran, mert eltarthat egy darabig a szobatisztulás.
2017. dec. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyerek függö. Fiam 3 evesen lett teljesen szobatiszta nappalra ejjelre. A lanyom 15 honaposan teöjesen szobatiszta lett. A kicsi most 2 eves itthon es a delutani alvashoz mar nem kell pelus. Estere es ha elemgyünk itthonrol mwg raadom. Szerintem ha nem akarja a pelenkat akkor ne eröltest. Biztos lesznek balestek de ez ezzel jar.
2017. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!