Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy szoktassam le a pelusról?

Hogy szoktassam le a pelusról?

Figyelt kérdés
2,5éves a kislányom, napközben szépen szól ha pisilni kell, már fél éve, de alvásnál még mindig kell pelus, mert nem ébred fel rá! Ti hogy szoktattátok le az éjjeli bepisilésről a gyerkőcöt? Vagy én vagyok türelmetlen és ha érettebb lesz akkor megy magától majd?
2017. dec. 31. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te vagy türelmetlen.

2 és fél évesen simán belefér, hogy éjszakára még kell a pelus.

Amúgy nálunk sehogy nem kellett leszoktatni, simán reggelre tiszta volt a pelus, mert nem pisilt éjjel. Utána pedig amikor mégis kellett neki pisilni, akkor meg felébredt.

Valószínűleg még nem érett meg rá, várj türelemmel.

2017. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem tudod leszoktatni. Az éjszakai visszatartásért és ébredésért egy hormon felelős amíg az nem termelődik nem fog menni. Ezért van, hogy az éjszakai ágytisztaság 7 éves korig kitolódhat. Persze általávan nem szokott ilyen sokáig kitolódni, de 4-5 éves korig simán. Ha itt az ideje látni fogod, hogy száraz a pelus.
2017. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 31. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Februárban lesz 2,5éves a fiam, minden pelusba, nem szól, sőt le is tagadja a kakit pl...én nem érzem, h sietni kellene.
2017. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. 4 eves lanyom meg bepisil ejjelente, kozelebe se vagyunk a szaraz pelusnak, de meg ez is normalis. Elsieted.
2017. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!