Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 6-os pelust hord, bugyipelust...

6-os pelust hord, bugyipelust szeretnék helyette. Ti milyet használtok és mennyibe kerül? 6-os méret érdekelne és esetleg, hogy hol veszitek

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Csakis zöld Pamperst használtam.

Mindig figyeltem az akciót, és sokszor a Rossmannban vettem, mert oda még a 10%-os végösszegi kupont is fel tudtam használni.

2018. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6-os bugyipelust hord, libero up and go-t , ez az egy vált be ami kapható nagy kiszerelésbe, nálunk zöld pampers pl átázott mindig.

Rossmann-ba vagy tescoba most is van rá kedvezmény.

2018. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Liberot használunk mondjuk 8-ast, 2,5 évesen 100 cm és 15 kg a fiam. 30 darab volt a DM-ben 2700 ft kuponnal, most van rá 25%, amúgy 3600. Gondolom 6-os méretből több van egy csomagban de a dm-nek és a rossmannak is van webshopja, ott szét tudsz nézni, libero, pampers és sajátmárkás ügyben.
2018. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers Premium care vált be legjobban bugyipelusból. Ez ázik át legkevésbé az izgága fiamnál. Dm-ben veszem kuponokkal, mert nagyon drága amúgy, bugyipelusra 25%-os appos kupon szokott lenni és plázák kuponnapjain vásárolok 10%-os végössuegivel, így ha 3 csomagot veszek, az alig több mint 2 csomag ára.
2018. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. ápr. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!