Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi van akkor ha 3 éves koráig...

Mi van akkor ha 3 éves koráig nem lesz szobatiszta a kisgyerek?

Figyelt kérdés
Akkor járhat normális óvodába vagy speckó oviba kell majd járnia a zöldségek közé?

#óvoda #szobatisztaság #óvodakötelezettség
2018. ápr. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Bölcsibe maradhat, amíg nem lesz szobatiszta. Legalábbis bölcsistárs kislánynál így volt. 3,5 évesen lett szobatiszta, akkor vették át köv. héttől az oviba.
2018. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban beveszik,de nincs pelenkázás, szóval hagyják napi 10x akár bepisilni.
2018. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
39%
Azért ha a gyereked 3 éves koráig ennyit nem sikerül megtanítanod neki, lehet, hogy inkább te vagy a "zöldség", nem? :)
2018. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam szobatiszta teljesen 3 évesen.Normális oviba jártam.

Nem lettem zöldség.:D Tudományos területen dolgozom, diplomám van.

30/N

2018. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ovija válogatja. De jó írják, ha fel is veszik, nem cserélhetik ki a pelust, mert az ÁNTSZ megbünteti őket.
2018. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg fel kell venniük, de az óvódában nem biztosítottak a feltételek a pelenkázáshoz. Így nem is teszik, hanem ha kell, 10x is átöltöztetik.

Egyáltalán nem szobatiszta vagy csak nem ágytiszta? Ott is azért nagy a különbség. Utóbbit általában jobban kezelik, megbeszélhető, hogy ébresszék fel a gyereket elalvás után fél-egy órával.


Mikor tölti a 3-at? A szeptember messze van még, és van közben egy nyár.

A szobatisztaság nagyon ritkán érkezik lassú folyamatként. Általában egyik nap még pelenkás a gyerek, másik nap már közli, hogy ő nagy, nem kell... és valóban nem kell többet.

2018. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!