Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mostanában gyakran (szinte...

Mostanában gyakran (szinte naponta) a kaki eleje a bugyiba megy nála, miért?

Figyelt kérdés
4 éves lesz, és majd 1 éve szobatiszta, jó ideig nem volt ilyen gond, az utóbbi 3-4 hétben azonban szinte minden kaki lepecsételi a bugyiját mire eljut a wcre...vagy bele is megy, szóval későn szól. Hiába mondom neki hogy figyeljen rá mindig annyira játszik, hogy már utolsó pillanatban, összeszorított farpofákkal megy a wcre...az oviban ritkábban van ilyen, gondolom mert ott annyira nem merül el a játékban, mint itt, vagy nem tudom, és azt sem értem hogy ha eddig nem volt ilyen gond akkor most mitől....semmi extra körülmény/impulzus nem érte egyébként e téren, és bepisilni sem szokott, max alvás közben nagy ritkán.
2018. máj. 22. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

oviban sem érte őt semmi "trauma"? majd átmegy rajta... időnként megkérdezheted őt hogy kell e kakilnia, ne hagyd hogy anyira belemerüljön a játékba amíg nem volt wc-n, figyelj rá.

lehet az is, hogy csak jobban elkezdte érdekelni őt egy játék, jobban elmerül benne.

2018. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általánosságban véve elesettebb most az oviban, sokat mondja hogy nem akar menni, de mikor ott van mindig mosolyog, eszik alszik, mosollyal jn ki szóval nagy baj nem lehet...x-y gyerekekkel nem szeret barátkozni nem kedveli őket, ezt meg is mondja kerek perec, más traumáról nem tudok, de szerintem ha valami komoly dolog lenne ami ilyesmit okozhat, akkor azt elmondaná..
2018. máj. 22. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányomnál is épp mostanában volt egy ilyen időszak, hogy a pisi eleje csurrant be mindig, szintén 4 lesz.

Mindig elmondta hogy jobban figyeljen de sosem szidtam le érte. Ez idő alatt éjszakai bepisilés is újra többször előfordult.

Kb 1hónap alatt magától elmúlt.

2018. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom de napról napra rosszabb...szombaton már totál bekakilt, és ma is...mondanám hogy biztos az ovi miatti stressz, de most pl 3. hete hogy itthon van, mert náthás volt meg fülfájós stb. szóval most aztán igazán stresszmentes az élete..
2018. máj. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!