Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit celszeru tenni, ha 5...

Mit celszeru tenni, ha 5 evesen meg nem agytiszta?

Figyelt kérdés

Levenni ejjelre a pelust es oltozni minden ejjel?


Ebreszteni pisilni (tobbszor is) ejjel?


Pelus addig, amig "megerik" ra?


2018. máj. 29. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pelus addig amíg megérik rá. 7 éves korig normális lehet az éjjeli bevizelés. Amíg a megfelelő hormon el nem kezd termelődni hiába kínzod ébresztgetéssel.
2018. máj. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Andrea Olson Tiny potty c. konyvet ajanlom.
2018. máj. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább vinném pszichológushoz, mert nem normális h még 5 évesen is ágyba vizel. Hidd el, tapasztalatból mondom. Nekem 10 éves koromig tartott azért, mert 5 évesen molesztáltak. Egy testi dolog mindig vminek a tünete egy gyereknél, hidd csak el.
2018. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Én 7 éves koromig bepisiltem, de volt oka( családi gondok). Szerintem van valami, ami miatt még nem szobatiszta. Vidd orvoshoz, pszichológushoz esetleg.
2018. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Velem 10 éves koromig előfordult.Nem ébredtem fel rá,hogy pisilni kell.Harmonikus családban nőttem fel,nem voltam bántalmazva,szép gyerekkorom volt.Szóval nem volt semmi a háttérben.Anyumnak azt javasolták,lefekvés előtt közvetlen küldjön el pisilni.Nem segített.Így is megtörtént.A végén mármcsak annyit csinált,hogy odakészített nekem váltás pizsit meg lepedőt,és én elrendeztem magam éjszaka.Aztán egyszer csak megszűnt.
2018. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megyunk orvoshoz ertelemszeruen, vizeletvizsgalat, hasi UH lesz.

A nappalira is keson ert meg. Sot. Ovi kiscsoportban rendszeresen bepisilt a veletlenul ebed utan aludt.

De az ejjelek nem valtoznak.

2018. máj. 29. 10:23
 7/13 anonim ***** válasza:

5 évesen kérdeztem a gyerekorvost erről, javasol-e valami kivizsgálást, de csak mosolygott, hogy nem kell az, meg fog rá érni szépen magától, ne erőltessek semmit.

Nem csinálok semmit másként, mint eddig, ugyanúgy iszik is (egy pohár víz) lefekvés előtt, mégis egy hónapja száraz a pelus (már bugyi)reggelre. :)

Még nem töltötte be a 6-ot.

2018. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Milyen érdekes h akit molesztáltak, az le lett pontozva, aki nem fejtette ki ennyire, őt meg felpontozták. Érzékeny a téma? :)
2018. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt ezen az oldalon ráugranak mindenre, ami kicsit is kilog a sorbol. En ertettem a peldat,amit irt a kedves valaszolo, nyilvan lehet lelki oka is annak, ha valaki kesobb erik meg. Nekem minden valasz hasznos volt.

Kedves utolso elotti valaszolo: te meg pelusoztad addig, amig szaraz nem maradt nehany pelus?

2018. máj. 29. 20:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is pelusoztam amíg nem lett száraz, semmi értelme kínozni.
2018. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!