Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha meg nem szobatiszta a...

Ha meg nem szobatiszta a kislanyom akkor hogy adjak ra egyreszes furdorucit? Ala adjam a furdobugyit? Nem. Tudom mas hogy csinalja Vagy nem is ad ala?

Figyelt kérdés
Nem tul sok az igy?
2018. jún. 14. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet én vagyok a hülye tudatlan, de nem szobatiszta gyerekek is vannak fürdő pelenka nélkül a strandon? 😟 és mi van ha bekakil? Egyébként szerintem ha "dupla bugyi" van rajta vagyis a dressz alatt van bugyi is akkor se fog fel többet, tehát elég az egyberészes.
2018. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Amíg nem volt szobatiszta csak egy úszó pelus volt rajta. Én nem adtam pelusra még fürdőruhát is.
2018. jún. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Vagy úszópelust használunk, vagy mosható úszópelust. Utóbbi olyan, mint egy fürdőbugyi, csak bélelt, így ha véletlen bekakil, ezen nem folyik át.

[link]


Nekünk ilyen van:

[link]

2018. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is mosható úszó pelenkat használok (igaz fiam van, de ha lányom lenne ra is azt adnám)


Ha mindenképp egyreszest szeretnél raadni, akkor az AKA adj egy úszó pelenkat, sokan így csináljak babauszason is. A mosható pelenka alatt van egy eldobható.


Nekünk amúgy bambino mio, popin és Charlie banana uszopelenkaink vannak.

2018. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
AKA = alà
2018. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy az úszópelenka fölé, ha egyrészest akarsz. Ilyen esetben az eldobható a jobb alá.


Ha pedig mosható úszópelenkát választasz, afölé már nem kell dressz és hülyén is fest, sok is annyi adag.


Ha arról van szó, csak nem tudod már több kérdésen keresztül megfogalmazni, hogy nem akarod, hogy felülről meztelen legyen a gyereked, akkor a legpraktikusabb, ha egy uv szűrős felsőt adsz rá, alulra pedig moshatót. Mi így csináltuk a tengernél (leégés ellen és nem szeméremből).

Pl.: hasonlónk volt [link]

Alulra pedig mi imsevimse és banbinex moshatót használtunk.

2018. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen ugy gondoltam hogy eldobhatot furdobugyi

Ra pedig az egy reszes furdoruha

Szeretne azt felvenni mert most a valogatos korszaka van

De mivel egesz kis meretektol vannak ezek az egyreszes furdoruhak

Biztos adhatnak ala uszopelust is

2018. jún. 14. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Eldobható úszópelenka, rá a fürdőruha, mindig így csináltam.
2018. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Hű, de nehéz ügy...


Úszópelus és a fürdőruha. Mitől lenne sok? Otthon is pelus van rajta + body, nem?

2018. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!