Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszakai szobatisztaság....

Éjszakai szobatisztaság. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éves múlt a kislányom, májusban kezdtük a szobatisztaságot. Márciusban kezdjük az ovit. Nappali alváshoz sem kap már pelenkát, szépen fokozatosan kialakult ez nála, hogy ráül a bilire. Éjjelre eddig pelenkát kapott, nem szerettem volna siettetni. Ma pedig közölte, hogy nem kell neki a pelus, kéri a bugyiját. Nem kapott most pelust, de kicsit tartok tőle, hogyan is tovább? Elalvás előtt elment bilizni, de alváskor felébresszem? Sajnos nagyon mélyen alszik, nem biztos, hogy felébred rá, hogy pisilnie kell. Köszönöm a tanácsokat!
2018. jún. 17. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel éjjel, szerintem felesleges.

Lefekvés előtt pisiljen. Mitől tartasz amúgy? Lehet kapni matracvédőt, tegyél az ágyra és annyi :)


Lehet hogy majd lesz baleset, de az normális. Akkor majd lehúzod róla a pizsamát éjjel ( ha észreveszed), teszel alá egy nagy törölközőt reggelig, és betakarod.

Ne aggódj.

2018. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar pelust ejjel, ne adj rá. Jó az ha van önbizalma :) bízz benne
2018. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne adj rá pelenkát és ne ébreszd fel.

Viszont a lepedő alá tegyél valami nejlont vagy gumilepedőt, vagy legalább egy rossz plédet, szóval készülj a balesetre. Ha lesz, akkor se bántsd. Az átszokás idején ez időnként megesik.

2018. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyanígy volt, nem kért pelust estére (akkor 2 éves volt) sem. Eddig még nem pisilt be egyszer sem és nem ébresztem fel éjszaka. Most 2.5 éves, már a wc-be pisil, kakil.

Jó úton haladtok, csak így tovább!

2018. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én lányom 2 éves lesz két hete szobatiszta a bilizés után 2 nappal lrvettük a pelust éjelre is nem ébresztem és nem pisil be
2018. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!