Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Volt így valakinek a gyereke?

Volt így valakinek a gyereke?

Figyelt kérdés
Fiam szeptemberben tölti a 3-an, menne óvodába is, ha lekerül a pelus. A bilin szívesen elül de ha pisilni vagy kakilni kell, nem akar. Levettem a pelenkát, mikor láttam, hogy kakálni készül nemet mondott a bilire. Mostanában ha pisilnie kell kiveszi a fütyköst és nézi ahogy pisil. De bilire ilyenkor se akar ülni. Gondolom nem érett rá, érezheti az ingert de visszatartani csak nem tudja, ha ennyire tiltakozik. Hogy hogyan tovább, az adja magát, nem erőltetem. De van valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen, ez a bili ellen tiltakozós korszak meddig tartott?
2018. jún. 24. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

A lányom 5 eves koraig hordta , nem akart bugyit

Mar szortirozta öket állatfigura szerint , az apja mondta h ha nagy lesz, majd vesz a sajat fizeteseböl

2018. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
wc-szűkítőt próbáltátok már? Vagy kisfiúnál ugye opció az állva a wc-be is.
2018. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ajanlom Andrea Olson Tiny potty c konyvet.
2018. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as, neked megvan? Mindenhol keresem.
2018. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Angolul megvan, le tudom irni a lenyeget, ha erdekel, irj ram.
2018. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem digitálisan van meg? Nem tudsz esetleg linket adni?

Zanzásítva már olvastam, de a részletek érdekelnének (és boldogulok az angollal).

2018. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl merevek a gyerekkel. Nem hajlandóak a szülők észrevenni, hogy a pisi, kaki tartogatása a gyereknek sikerélmény és öröm, szexualitás is egyben. A gyerek nem fél a bilitől, vécétől csak dacos, hogy bele szólnak a szülők az érzelmi életébe és ezzel elítélik a személyiségét.
2018. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! WC szűkítőt nem próbáltuk még.

Könyvből a viszlát pelust nyomozom, vagyis megrendeltem, még várjuk.

2018. jún. 24. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet venni digitalisan is.
2018. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
27%
Az én kislányom most lesz két éves volt neki bilije játszadozott vele de ráülni nem akart elvittem a boltba választott magának egy másikat és azóta 2 hete szobatiszta éjszaka is nekünk ez jött be
2018. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!