Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért kell bevinni nem szobati...

Miért kell bevinni nem szobatiszta kisbabákat a medencébe strandon?

Figyelt kérdés
Itt olvastam a témában, kivétel nélkül azt látom, hogy nem mindent tart bent, de amúgy is sejtettem. Akármilyen aranyos, attól még nem szeretnék a pisijében meg az egyéb hígabb dolgokban fürdeni. Ráadásul elkaphatnak ők is mindenféle fertőzést, minden szempontból felelőtlenség. Biztos, hogy amíg kicsi, előbb vennék otthonra egy felfújható medencét.
2018. júl. 21. 14:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Kíváncsi vagyok a valaszokra.
2018. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%

Mi nem járunk csak természetes vízbe. De szerinted a felnőttek és nagyobb gyerekek nem pisilnek bele?

Egyszer kérdeztem, hogy merre találom a wc-t és úgy néztek rám, mint egy bolondra. Szóval undorító, de mit tudsz csinálni? Reménykedhetsz, hogy más is inkább elmegy a mosdóba nem csak te.

2018. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
mert retardált az anyjuk és elvette az eszüket a mombie kór.
2018. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Én is kíváncsi vagyok rá, vajon tudja-e a kérdező, milyen egy úszópelus, és azt, hány nagyobbacska gyerek és felnőtt pisil bele naponta egy strand medencéibe.😀
2018. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen, azzal is nehéz kibékülnöm, hogy sok felnőtt is belepisil, de az legalább nem ennyire nyilvánvaló. Meg azért az nem gyakori, hogy belefosnak, egy babánál viszont megesik, hogy hígabbra sikerül.
2018. júl. 21. 14:20
 6/32 A kérdező kommentje:
Mint előbb írtam, fórumokon és itt is olvastam, hogy nem tart bent mindent. Nem láttam még, és valószínű nem is fogok közelről, mert kibírom azt a kis időt míg szobatiszta lesz a gyerekem. Ilyen logika mentén meg biztos jó a pár hónapos gyereknek, hogy a sokak által telepisilt vízben ázik, meg esetleg nyel belőle.
2018. júl. 21. 14:22
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Ja, ha nem nyilvánvaló, akkor teljesen oké?😂 Az, hogy a babának “ hígabbra sikerül”, pont olyan gyakori, mint az, amikor az egyik legjobb fürdőnkben szembelibegett velem a vízben egy nagy darab sz..r. Méretéből ítélve nem babatermék volt.
2018. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, babaúszásról hallottál már? Egyébként mennyivel egészségesebb a 3 éves szobatiszta gyereknek a strand vize, mint a kétéves vagy egyéves úszópelenkásnak? Ugyanúgy nyel a vízből. Nos?
2018. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Olvass már kérlek, azzal kezdődik, hogy nem oké az sem. Arányokat is nézzünk már, attól, hogy veled ilyen megesett, ez nem gyakori, és le szokták ereszteni a medencét, ha valaki bejelenti. A másik esetben meg nem nagy az esélye, hogy észreveszik.
2018. júl. 21. 14:28
 10/32 A kérdező kommentje:
Azért akkorra már el lehet magyarázni neki, hogy nem kéne. De félreértés ne essék, az minden szülőnek saját felelőssége. Engem csak zavar, hozzáteszem a gyerek medencében nem, csak a többiben, nyilván abba nem szoktam menni.
2018. júl. 21. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!