Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha már több napja száraz...

Ha már több napja száraz éjjel akkor levehetem róla? Illetve mikor adjak rá egyáltalán pelust?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hete egyik napról a másikra lett szobatiszta, szépen pisil-kakil bilibe, mindig szól, illetve most már nem is szól mert pelus nélkül önállóan is elmegy a bilire és megoldja, 2 és fél éves lesz októberbe.

De most már 4-5 napja teljesen száraz neki reggel a pelus, megissza a kakaóját és csak utána pisil sokat, tehát eddig tudja tartani.

Szerintetek levehetem már róla akkor éjszaka is?

Milyen óvintézkedés kell ilyenkor?

Illetve ha elindulunk itthonról és pl tegnap is olyan helyre mentünk ügyeket intézni ahol nem volt wc,szakadt az eső így kint se tudtam volna pisiltetni, ilyen napokon nem baj ha még adok rá pelust?

Vagy ezzel csak ártok? Ritkán még előfordul hogy az eleje becsurog .


2018. aug. 25. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én levenném. Vízhatlan lepedő alá és kész.

Nem adnék rá többet pelenkát. Mielőtt indultok mosdó, vendéglátó üzlet meg kb minden sarkon van, kérsz egy ásványvizet és elviszed a gyereket a mosdoba

2018. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leveheted az éjszakait is. Én nem adnék rá ha mentek valahová. Ha ideges vagy miatta, vihetsz bilit vagy papírbilit. Az én lányom 15 hónapja szobatiszta, ez alatt 1x pisilt be az utcán, még az elején, és egyszer kellett bevásárlóközpontban pisiltetni.
2018. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt. Szobatiszta lett nappalra, azért az első 2-3 hétben raktam rá pelenkát, ha mentünk valahová, mert sosem lehet tudni. Egyébként ez nem zavarta meg őt semmiben. Viszont 1 hónappal azután, hogy nappalra szobatiszta lett, ő is száraz pelusokkal ébredt, így levettem róla. Annyi, hogy olyan lepedőt tettem alá, aminél nem gond, ha mégis csak pisil éjszaka. Viszont nem pisilt be. Eleinte nem is kelt fel abszolút pisilni, utána meg felébredt rá, hogy kell neki és soha nem volt baleset alvásnál.

Szerintem ha már 3-4 hete biztonsággal nappal szobatiszta, akkor inkább kérdezgesd tőle, hogy kell-e neki és hivatalos ügyintézésnél meg pláne olyan helyeken van is mosdó, vagy beugrotok egy kávézóba, vagy egy áruházba és pisil a gyerkőc.

De ha az én fiamból indulok ki, az enyém inkább órákon keresztül nem pisilt még friss szobatisztasággal sem, de nem volt hajlandó idegen helyen pisilni. :)

2018. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!