Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy is van ez a leszoktató...

Hogy is van ez a leszoktató bugyi / pelus?

Figyelt kérdés
Használtok ilyet, érdemes venni? Hogy működik? Most találkoztam a fogalommal és lassan aktuális lesz, de nekem teljesen új a dolog
2018. szept. 2. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kisebb/közepes pisit felfog, vagy ha pl. az eleje csurog csak be, nem ázik az a ruhája.
2018. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ment könnyen a szobatisztaság a ket kisebb lányunkkal.A nagyobbik 1 hónap múlva lesz 4,a kisebb novemberben 3.Mindjettővel 2 és fél évesen kezdtük,talán a kisebbik még nem is volt 2 és fél.Mivel még most is fordulnak elő balesetek így éjszakára még mindig kapnak pelust(igen a majdnem 4 éves is),de bugyipelus,szóval ugyanúgy elmennek pislini ha kell,de ha véletlen nem sikerül időben odaérni akkor sincs baj.Maguktól fel és le tudják venni.A két nagyobb tesónál nem használtunk ilyet,velük könnyebben ment,de én szeretem hogy van ilyen lehetőség.Tudom ajánlani:)
2018. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekunk nemjott be, alig fog fel valamit, ha becsurgott, igyis olyan lett a ruhaja, nekunk teljesen felesleges volt.
2018. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linett26 ***** válasza:
Én is vettem kettőt. De max arra jó,ha az eleje véletlen kijön. De egy rendes balesetet nem bír el..
2021. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!