Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek ha a 3 éves kis...

Mit tegyek ha a 3 éves kis fiam nem bir és nem is akar kakilni?

Figyelt kérdés
Már kb 2 honapja ezzel küszködünk vissza tartogatja a kakit nem akar a bilire ülni ha kakilni kell a pisiléssel nincs gond csak a kakival de azzal nagyon 3-4 napig tartogatja utána már én szolok rá hogy menjen a bilire akkor rá ül és el kezd sirni orditani ugrálni valoszinű hogy fáj neki valaki tudja hogy mit tudnák kezdeni ezzel a helyzette?l mert már ki vagyok idegileg előre is köszönöm a válaszokat

2018. szept. 7. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, nekem valahogy az jutott volna eszembe, hogy elviszem orvoshoz és nem varok két hónapig....
2018. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kubu esetleg más multivitaminos italtól 20p belül mennie kell wcre.

Ha ennyire nem megy a bili wc szűkítőt próbáltátok? Lehet zavarja a bili

2018. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszolo valoszinű azért nem vittem el orvoshoz mert nem azért nem kakil mert nem bir hanem azért mert nem is akar nem kérek kritizálo komenteket
2018. szept. 7. 16:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem probáltam de ki probálom
2018. szept. 7. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg máshogyan "elvégeztetni vele a nagy dolgát".

Próbáld meg a bilit úgy, hogy mikor szól, hogy kell neki, hagyd magára. Az én fiam pl. akkor nem kakilt, amikor hallótávolságon belül voltunk. Magára hagytuk, távolabbi helységbe mentünk, aztán szólt, mikor kész volt. Őt zavarta a közelség. Vagy ha őt ez nem zavarja, akkor lehet a bilit nem szereti, érdemes akkor a szűkítővel a rendes WC-n.

Nyilván ez nem tesz jót neki, hogy tartogatja.

2018. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam gyerekkoromban pont azért mert fájt aztán doki lett a vége na utána féltem a dokitól úgyhogy nem kellett kérlelni. Valoban hatha valamilyen gyümölcs vagy gyümölcslé vagy joghurt megmozgatná egy kicsités könnyebben menne szegénynek.
2018. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed"Mit tegyek ha a 3 éves kis fiam nem bir" aztán meg "nem azért nem kakil mert nem bir hanem azért mert nem is akar"
2018. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom se nagyon tud még bilibe kakilni. Van úgy hogy 3-4x is nekifogunk de valahogy nem megy. Szeret elbújni közben, úgyhogy a bilit is ilyen helyre tettük, de még így sem sikerül. Úgyhogy ilyenkor marad a pelenkába kaki. Ha többedszerre sem megy neki, én nem kínzom. A bilibe kakilást amúgy is nehezebben tanulják meg, erre is meg kell érniük.
2018. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!