Pelenka kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek segítsetek nekem. Kisfiam még éjjelre pelenkás. Libero 7 -es pelust használtunk. Nem volt vele gond. Most megint új design jött ki. Minden éjjel nyakig pisis lesz. :(


Milyen márka ami van ekkora? Pampers 6 kicsi azt már próbáltam.

Happy bella nem volt jó. Dm saját márkására allergiás.



2018. szept. 26. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány kg? nekünk a lupilu bevált, minden másból már 5 kell, abból 4. Azt hiszem 6os még van belőle.
2018. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aldis még nagy. 6-os libero mellett próbáltuk az 5-ös aldis my love-ot, de hatalmas volt.
2018. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Olyan sokat iszik? Ha lefekvés előtt pisil nem bírja ki reggelig? A kisfiam is 1-2 hete lett teljesen szobatiszta. Elalvás előtt pisil meg mikor reggel felkel.

Mi is Liberot használtunk. Éjszakára én is tettem alá, de pelenka kiütéses lett. Mondtam neki, hogy ha érzi, hogy pisilnie kell kiabáljon. Első éjszaka bepisilt, második éjszaka szólt, azóta meg fel sem ébred reggelig. Nagyon csúnya volt a feneke :( nekünk régen mindig a Super Heroból folyt ki.

2018. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Tescos 6 os is nagy.
2018. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Aldis kicsi. 16kg.

Éjjel iszik néha vizet . De egyszer mindig pisil 2 körül. Csak már későn ébredek. Lehet keltenem kellene és kivinni pisilni?


A lupililu -t egyszer vettuk nyaralaskor. Az nem azott át . Bár derékban épp hogy betudtam csatolni. Müllerben esetleg van valamilyen?

2018. szept. 26. 14:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt: pisil lefekvés előtt, de így is van egy pisi éjjel. (Én is pisilek mai napig ejszaka,pedig 37 vagyok 😄)
2018. szept. 26. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:
A tescos -ból a zöldre gondolsz?
2018. szept. 26. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen a zold. 5 os nekunk eleg, mig a Pampersbol a 6 os is kicsi.


Es ne, nehogy keltegesd ejjel, borzaszto rossz szokas lehet belole.

2018. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen En is így gondolom nem jó kelteni. Majd mégerik rá , mint a nappali szobatisztaságra.
2018. szept. 26. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is a Libero 7-es használjuk este, és előfordul néha hogy valahogy kifolyik a pisi. Inkább akkor van ez ha estére sokat iszik. De még mindig ez a pelus vált be nekünk a legjobban. Azt vettem észre ha éjszakára bodyt adok rá, nem folyik ki, talán mert jobban helyén tartja a pelenkát.
2018. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!