Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tapasztalatok másod osztályú...

Tapasztalatok másod osztályú pelenkákról?

Figyelt kérdés

[link]

Az ilyen pelusokra gondolok (nem feltétlenül erről az oldalról, csak most ezt találtam) Van aki azt mondja nem, és van aki biztat rá. Nagyon jól hangzik ennyi pénzért 100 darab, de ha nagyon hibás/gagyi akkor nem vesszük meg, viszont ha tényleg csak annyi a baja hogy el lett rontva a színezése, vagy 2-3 milliméterrel elcsúszott a méretezés akkor kipróbálnám. (Nyilván nem akarok sz@rt adni a gyerekemre, ezért is jött létre a kérdés - mielőtt bárki beszólogatni kezdene!) Kérem csak azok írjanak akiknek tényleg van róla tapasztalatuk, vagy hallott róla igazi tapasztalatot ismerősétől. Köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 26. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Én ezért vettem jót, akciósan. Akkor kb ilyen árban jött ki, és mégis normális pelenka volt a gyereken.

Nálunk a zöld Pampers vált be.

2018. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Én régen Dada pelenkát vettem a fiamnak, az teljesen jó volt neki. Nekem nem tetszett, mert nem vasalt pelenka volt. De minőségileg nem volt vele egyáltalán probléma.
2018. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esztétika még hagyján, de a gyári hibásat nem vennék. Egyszer sikerült belefutnom piacon vett gyári hibás libero pelusba, a fél csomg pelenkáról hiányzott az egyik tépőzár. Baromira nem érte meg.
2018. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sogornomek gyári hibás pelenkat vettek mindig (már 11 éves a lányuk, szóval rég volt) náluk bevált.
2018. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor picik voltak a gyerekeim én is mindig másodosztálut vettem 100 darabosat dadat és toujurt-osat. voltak benne pár hibás de akkor is jobban megérte és évekig azt használták mig szoba tiszták nem lettek, mikor már azok voltak eleinte előfordult hogy bugyipelenkát vettem szintén másodosztályút abban is volt 1-2 hibás de árban megérte. 3000 körül mozgott.
2018. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként vettem. A funkciójukat tekintve nem volt probléma velük, de a lányom bőre hosszú távon nem bírta.
2018. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lidl lupilu olcsó és jó.
2018. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Lidl pelusát használjuk, nálunk mindent ver a lupilu pelenka. Volt hogy kipróbáltam a gazdaságos, gyári hibás változatát.48 helyett 45 forint darabja. Annak nem volt más baja csak pl fordítva volt rajta a minta vagy el volt csúszva. Azóta inkább a bolt akcióját használom ki és vásárolok be, mert még jobban járok. Sajnos a bugyipelenkájukat még nem tudtam kipróbálni. Abból liberót használunk, azt is mindig akciósan veszem.
2018. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!