Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 5 és fél évesen éjszaka még...

5 és fél évesen éjszaka még nem teljesen szobatiszta!?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Teljesen normális.
2019. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nem teljesen szobatiszta mit jelent? Csak a pisi megy be, vagy mondjuk heti egyszer bepisil de amúgy nem?


Az én harmadik gyerkőcöm (fiú) 6 éves koráig volt hogy bepisilt éjjel , olyan havi 2-3 szor.

Próbáld ki hogy 1. nem engeded lefekvés előtt már inni úgy egy két órával.

2. jól felöltözteted mert lehet fázik éjjel

( nekem egyik gyerekemre se kell éjjel zokni meg pulcsi, mert éjjel 20-21 fok van- de rá igen...)


3. nincs e vmi stresszfaktor? Barátnőm kisfia átkerült másik oviba és akkor megszűnt a bepisilés...

2019. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiamnál is előfordul még baleset Úgy havi 2-3 alkalom.

Áprilisban lesz 6 éves. (bár az utóbbi 1 hónapban nem volt, tehát talán ennyi sem lesz már)


Nálatok mit jelent a "nem teljesen"?

2019. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne tudni a kérdés mit takar. Ha minden este bepisil, az nem normális. Ha havonta 1-2 alkalommal becsúszik, az oké.
2019. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annak idejen rakerdeztem az orvosnal hogy meddig normalis ez, mikor a lanyom 5 evesen ejjel meg bepisilt, nem is egyszer..azt mondta, 6 eves korig abszolut normalis dolog.
2019. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én gyerekem 9 éves, eddig bepisilt minden éjszaka. Kivizsgálták az orvosok, semmi baja.Vettünk egy "pisicsengőt",1 hónap alatt ágytiszta lett 100 %-osan.
2019. jan. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!