Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akinek korán,1,5 éves koráig...

Bogus20 kérdése:

Akinek korán,1,5 éves koráig szobatiszta lett a gyereke, hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akiknek van tapasztalatuk! Részletek is érdekelnek!

2019. jan. 18. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Az elso kislányom lett 16 honaposan szobatiszta éjjel nappal egyszerre.

Semmit nem csináltam, max annyit, hogy matrica volt, jött velem a WC-re is mindig.


Elvileg ez idegrendszeri érettség kérdése, nem nagyon lehet vagy érdemes siettetni.

Szerintem ez ritka, a középső kislányom 28 honaposan lett szobatiszta, nála már próbálkoztam bugyival,pisilj a cicának, ilyesmi pont nyár volt, így talán tudtam neki segíteni, de alapvetoen megkell erniuk rá.

2019. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

háát nekem a fiam aki második gyerek lett 19-20 hónaposa szobatiszta

gondolom a nagytesó miatt :)

látta és neki is megtetszett a bilizés :)

2019. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves volt a lányom, mikor ajándékba kapott egy bilit. (Kicsit tisztaság mániás vok,így) lefertőtlenítettem, lemostam, és letettem száradni a fürdőszöbában. Mivel a lánykám nagyon "hiperaktív" volt így jött mindig utánam még a wcre is. Meglátra az új tereptárgyat, és érdeklődött iránta.

Megmutattam h mire való ( pelus le, és ráültettem) én is leültem pisilni, nagyon élvezte h együtt ücsörgünk. onnantól jött velem mindig, egyszer kétszer sikerlt is produkálnia a bilibe.

Kb 1 hét volt, mikor észrevettem h húzgálja a pelust magát. Kérdeztem h mit a baj. Ő kézenfogott és húzott be a fürdőbe.....

Onnantól nem kapott pelust. Volt 1-2 baleset, de nem túl sok. Nagyon gyorsan rászokott.

Igazából ez szerintem teljesen gyerekfüggő.

Nekünk mázlink volt. Pont az arra fogékony pillanatában sikerült ráakadnia a bilire, ami nagyon érdekes volt számára. Ennyi

2019. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!