Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen balesetei voltak már a...

Milyen balesetei voltak már a gyerekeiteknek pisivel/kakival amikor nem volt rajtuk pelenka vagy pelenkázáskor?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Nyáron másfél éves kishúgom az ölemben ült pucéran, és elkezdett pisilni nagy vigyorgás közepette. Mondom neki, "Dia! Ez nem a megfelelő pillanat erre!" de ő csak mosolygott és folytatta a Niagarához illő áradatot.


Nemrég pucéran téblábolt a nappaliban a kis Diána Istennő a fürdés előtt, és hirtelen láttam, hogy jön a kaki a fenekéből. Alátartottam a kezem és elkaptam a csomagot, aztán ő ment tovább, mintha misem történt volna.


Reggel rendszerint pisis pelusban ébred, és ha még pisil rá egyet ébredés előtt, akkor van, hogy kifolyik, egyszer összetekert konyhai törlővel ugrottam a nedves lábszárához, de imádom őt. <3

2019. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%

Az én kislányom sokszor belekakilt a kádba bármilyen figyelmeztető jel nélkül. Rotty! és kész! mint egy rakéta.



Engem még textilpelenkával és müanyag megkötővel pelenkáztak, az anyukám meséli, hogy volt olyan, hogy pelenkázás közben sugárban pisiltem előre-felfelé mint egy fiú.


Dokinénihez egyszer -akkoriban újdonságnak számító- megkötős Liberó betétpelenkában vittek és hirtelen kicsurgattam belőle a lábszáramnál.

2019. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányommal volt egy olyan amikor már ott tartottunk hogy 90% ban szobatiszta volt, és éjszakára kapott csak pelenkát, meg akkor ha hosszabb útra indultunk hogy azért valami legyen, de akkor nem volt gond. Amikor otthon voltunk nagyon jó nyári idő volt. A kislány rövid nadrágban szaladgált az udvaron, amikor megállt és láttam hogy valami erőlködés van, már gyanús volt nekem hogy valami lesz. Persze ő mindig szólt ha wcznie kellett de akkor valamiért nem szólt. Amikor közeledtem hozzá hogy megnézzem mi a baja, mert azt gondoltam görcsöl a hasa így hirtelen. Aztán akkor láttam hogy egyszer csak a nadrág egyik szárán kipottyan egy szép nagy kakadarab, és mint ha mi sem történt volna szaladgált tovább. Akkor egy nagyon bő bugyit adtam rá valamiét, nem emlékszem már miét és így alakult a dolog.

Aztán volt még egy amit nem felejtek el. Akkor fürdés előtt meztelen volt épp a fürdőben történt mikor egyszer csak simán maga alá pisilt mint ha mi sem történt volna. Az volt a szerencse hogy közel volt a csatorna így simán odatereltem a tócsáját, azt meg végképp nem felejtem el hogy amikor meséltem az apjának úgy nevetett ezen hogy alig kapott levegőt. Nekem nem volt annyira vicces akkor, de utólag én is nevetek már csak ezen.

Aztán az unokaöcsém is alkotott egyet. Éppen a pelenkába kakált akkor már majdnem szoba tiszta volt de a nagy dologra még kellett neki. Szóval épp szólt az anyjának hogy kész van de az anyja nem tudott rögtön ugrani hogy levegye róla így a kissrác levette magáról majd amikor egyik lábából kibújt de a másik lábán még ott volt gondolta lerugja magáról, de akkorát rúgott bele hogy a pelenka a tartalmával együtt jó nagyot repült telibe rá az alig fél éve festett tejfehér falra, és nem csak a fal kapott a csomagból hanem a szőnyeg, illetve az onnan nem messze lévő bézs színű bőrkanapéra is jutott valamennyi. Aztán a kisgyereknek ez annyira tetszett hogy jókat vihorászott ezen, az anyja amikor meglátta szerintem a második élete is lepergett előtte, főleg hogy utána azt a falrészt annyira nem tudták letakarítani hogy kaparni kellett és annyira csúnya volt hogy az utólagos javítás is igen látványosra sikerült így lehetett az egész falat újrafesteniük.

2019. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kislányommal való első "felnőtt beszélgetésünk" ehhez kapcsolódik.


Reggel felkelt pisis pelenkában két éves korában, egyszercsak hallom és érzem ahogy beletojik.


Lányom a szemebe néz, mondja "Anya, a szar." Erre én: "Tudom, üdvözöllek a való világban, Trinity!"

2019. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Szobatisztaságot gyakoroljuk, szóval minden: kádba kakilás, kanapéra, bili mellé, alsónaciba, anyáék ágyába, papa Suzukijába pisilés.
2019. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom dongalábbal született, 6 hetes koráig hetente gipszelték a lábát. Minden egyes gipszeléskor kakilt egy hatalmasat a doki orra alá. Az az igazi krémes, anyatejes babakaki. A hatodik alkalommal már tényleg úgy tűnt, direkt csinálja. A fiam kétszer alkotott. Már az egész család indulásra kész volt, amikor hallom, hogy rotty. Persze még kora tavasz volt, fel kellett öltözni rendesen. Kicsomagolom a babát. Hátközépig fosta magát. Egy másik eset a 6 hetes csípőultrahangon volt. Egyetlen egyszer elfelehtettem neki váltàs ruhát elrakni. Gőzöm sincs hogy csinálta, de a nyakáig kakás lett a gyerek. Persze ultrahang központ, ahol nem használhatod a mobilod, hogy felhívj valakit, hozzon utánad váltás ruhát. Kénytelen voltam a szaros ruhában hazavinni a kicsit. Szerencsère őt nem zavarta.
2019. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ezt miert kerdezi meg mindig vki?
2019. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vót má!

És nem is viccesek ráadásul.

2019. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!