Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vízparton nyáron hogy oldjuk meg?

Vízparton nyáron hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

Gyakoroljuk a szobatisztaságot.

Azon gondolkodtam, hogy -nyáron hogy tudjuk megoldani, ha elmegyünk vízpartra vagy strandra? Pelust adjak rá? De az nem fogja bezavarni? Viszont a mosdóig biztosan nem tudja visszatartani, és sorba is kell állni. Vagy csak kapjuk elő a kukit, és pisiljen a homokos parton? Nem fognak szólni?



2019. ápr. 27. 06:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős a kisfiú? Édesapjával beszéltél már erről a témáról?
2019. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most 25 hónapos a pici, apukának is első gyerek, neki sincs ötlete. :)
2019. ápr. 27. 07:14
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
25 hónapos....Két evés az a gyerek, nem kell már hónapokban számolgatni. Vigyél elbodhato bilit, vagy simát és még is van oldva
2019. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mellesleg minden normális ember megjegyezné, ha valaki ott ürítene mellette a parton.
2019. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem azért, de ha nem bírja ki még elértek a mosdóba közel se szobatiszta.
2019. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Potette plus, es vettem hozzavalo betetet, mindig a taskamban van, igy barhol tud pisilni, kakilni, osszehajthato kicsire, bilikent, es wc-szukitokent is funkcional.
2019. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Elozo vagyok, draga amugy, siman jo az is, ha elviszitek az otthoni bilit, de en imadom, hogy olyan kis helyre is elfer, nekem nagyon megerte az arat, kisfiu szinten, raul, nem lesz pisis a nadragja, utazashoz szuper, hogy wc-szukito is. A belevalo betet is picire hajthato, boven elfer a pelenkazs hatizsakomban. En mindenhova ezt viszem magammal.
2019. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Utolso, es te mivel fertotlenited?even, hogy bili is. Pl strandon rarakjatok a wcre, az ugye eleg guaztustalan wc ott. Domestos siman? Mivel ugy is zacsi kerul bele?
2019. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Vagy csak kapjuk elő a kukit, és pisiljen a homokos parton? Nem fognak szólni?


Istenem, gyere le!

2019. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
#8, lehet bele zacskot tenni, aminek az aljara egy pelenkadarabot teszel, en a szilikonos betetet rakom bele, aztan kiviszem a mosdoba, es ugyanugy mosom ki, mint itthon a bilit, nem szoktam Domestosozni a bilit sem itthon, de en nem vagyok a tulzott dertotlenites hive. Van nalam popsitorlo, de ecetes ronggyal is at lehet torolni, aztan otthon este kimosom rendesen.
2019. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!