Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Innentől akkor már ez szobatis...

Innentől akkor már ez szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Pár napja a 2.5 èves kisfiam mindig szól, ha pisilnie kell, szalad is a bilihez. Első nap alsónadrág nèlkül volt itthon, második nap alsónadrágban, aztán már hosszú nadrágot is kapott, így is szólt. Ma kint voltunkaz udvaron, azt mondta, nem kell pelus ès kint is szólt, hogy pisilnie kell ès bili nèlkül is pisilt az udvaron. Dèlutánra, estère adtam rá pelust, de a dèlutáni száraz volt. Nappalra akkor úgy tűnik, hogy megèrett rá? Vagy innan mèg visszaeshet teljes pelushasználatra?
2019. máj. 29. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem megérett rá.

Ha szól, és kibírja azt a rövid időt, míg pisilni tud, tehát a nadrágja tiszta marad, nem csurog be, akkor szobatiszta lett.

2019. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, kibírja a biliig, volt hogy a lakás másik vègèben volt, de nem tetszett neki,átvitte máshova, szóval tènyleg tudja tartani.

A másik kèrdès, hogy ha sètálni megyünk, hova pisiltessem, az utcán egy fánál? Nincs percenkènt egy vendèglátó egysèg, ahova be tudnánk menni ès sokáig gondolom mèg nem bírná ki. Sok helyen olvastam, hogy ne menjünk messzire az elejèn, de a bevásárlást, postát...stb el kell intèzni, nem maradhatunk a ház körül hetekig.

2019. máj. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!