Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

Mivel tudnám tisztítani? Kisfiam tegnap éjjel kispisilt és a matracnak nagyon kellemetlen szaga lett.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tisztítás, matrica, pisi, baba

máj. 30. 12:09  Privát üzenet  

A válaszok
Szódabikarbóna....a legjobb ami nekem bevált

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 30. 12:10 Privát üzenet
A szódabikarbóna a hányás szagot múltkor teljesen eltüntette a szőnyegpadlóból.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 30. 12:22 Privát üzenet
En is hasonloan szoktam, eloszor valami fertotlenito sprayvel (Dettol) befujom es fertotlenitos torlokedovel attorolgetem, de a kulcs tenyleg a szodabikarbona, pont nalunk is a matrac lett erintett egy hete ;)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 30. 12:31 Privát üzenet
Sziasztok, a szódabikarbónát hogyan alkalmazzátok?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 30. 20:16 Privát üzenet

Mindenki jokat irt, de a szodabikarbonas tisztitas utan hasznalj matrac vedot

[link]

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 1. 06:52 Privát üzenet
Én még ki szoktam tenni a napra kitakarítás után! Az is fertőtlenít, szagtalanít! És igen, gumilepedő!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 1. 07:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez a kellemetlen hasi fájdalom lenne a haskeményedés? Éjjel szoktam rá felébredni.
36 hetesen, hasmenés szerű érzés. Aztán elmegyek wc és semmi. A babó olyan mintha feszítené magát, ami elég kellemetlen. Éjjel nem aludtam mert minden mozdulat fájt, ami mostanra...
32 hetes kismama vagyok. Az éjjel kellemetlen görcsölésre ébredtem a bal oldalamon. Nem tartott nagyon sokáig, csak megijedtem, mert ilyet még nem tapasztaltam. Mi lehet ez?
Van itt olyan kismama aki amikor éjjel alszik elzsibbad a medencéje azon az oldalon amin alszik és még megfordulni is alig tud? Szörnyen kellemetlen, folyamatosan felébredek éjjel,23 hetes vagyok.
Éjjel arra ébredtem mintha meg akarna jönni, olyan nem görcs, de iszonyat kellemetlen fájdalom volt még a víz is folyt rólam. Mi lehetett ez?
8 éves kislányom rendszeresen bepisil éjjel. Már neki is nagyon kellemetlen. Vigyem orvoshoz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!