Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miert nem pisil a lanyom ha...

Miert nem pisil a lanyom ha nincs pelusa?

Figyelt kérdés
Miert nem pisil a lanyom egyaltalan ha nincs pelusa? Szeptemberben kezdjuk az ovodat de meg nem szobatiszta. Elkezdtuk biliztetni, amivel nincs is gond mert ra ul. De viszont nem ertem miert fel, vagy nem akar pisilni ha nincs pelenka. Keppes tobb mint 6 orat is tartani a pisit ha bugyiban van. Nincs felkeszulve? Volt valaki igy a gyerekkel? Hogy magyarazzam el neki hogy pisiljen be akar a nadragba is,mert nem zavarna. A tegnap peldaul csak 1-szer pisilt egesz nap. Kenytelen voltam viszza tenni a pelust. Szerintetek meg nincs felkeszulve vagy nem erti mit kellene csinaljon? Szeretnem megjegyezni hogy 3 eves lesz junius vegen.
2019. jún. 1. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki máskor érik meg a szobatisztaságra, nem lehet kierőszakolni. Ráadásul az írásodon is éződik, hogy az idő szűke miatt rá vagy feszülve, és ezt nyilván ő is érzi, ez nem segíti az ügyet. Szerintem pihentessétek a témát pár hétig, még előttetek az egész nyár.
2019. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Épp ugyan ez a problémánk
2019. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!