Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

Hogyan segítsem a kisfiamat, hogy őszre szobatiszta legyen?

November elején lesz 3 éves a kisfiam, szeptembertől megy oviba felvették, de ha szobatiszta lesz csak akkor kezdhet. Tudom, hogy ez nagyrészt tőle függ, de hogyan tudom segíteni? Hogy szokták ilyenkor nyáron pontosan? Egész nap kis gatyába van és ráültetem óránként a bilire meg kérdezgetem, hogy kell e? Sokszor mutatja ha kakilni vagy pisilni kell, de van mikor már csak akkor ha megtörtént a dolog. Másik kérdésem pedig az lenne, hogy hány rövidnadrágot meg hány kis gatyát vegyek, hogy ne kelljen állandóan mosni?

Keress kérdéseket hasonló témában: szobatisztaság

jún. 13. 10:07  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 4 éves kislányom nem szobatiszta éjszakára? Teljesen kétségbe vagyok esve.
Az otthon szobatiszta és csak sétához kapott pelenkába bele szokott pisilni a gyereked?
Hogy tudnám hónapok óta szobatiszta kisfiamat leszoktatni az éjszakai pelusról?
Nappal szobatiszta kisfiamat, hogy szoktathatnám le az éjszakai bepisilésről?
Felveszik kisfiamat oviba, ha még nem szobatiszta?
3 éves kisfiamat hogy tanitsam pisilni? Nemrég lett szobatiszta és ülve pisiltetem, állva kéne?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!