Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan segítsem a kisfiamat,...

Hogyan segítsem a kisfiamat, hogy őszre szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
November elején lesz 3 éves a kisfiam, szeptembertől megy oviba felvették, de ha szobatiszta lesz csak akkor kezdhet. Tudom, hogy ez nagyrészt tőle függ, de hogyan tudom segíteni? Hogy szokták ilyenkor nyáron pontosan? Egész nap kis gatyába van és ráültetem óránként a bilire meg kérdezgetem, hogy kell e? Sokszor mutatja ha kakilni vagy pisilni kell, de van mikor már csak akkor ha megtörtént a dolog. Másik kérdésem pedig az lenne, hogy hány rövidnadrágot meg hány kis gatyát vegyek, hogy ne kelljen állandóan mosni?

2019. jún. 13. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy fentebb írtad. Azzal meg is tettél mindent. És türelem, sok-sok türelem kell. 10 kisgatya jó lesz, rövidnadrágot én otthonra nem is adnék, dögmeleg van, és csak többet kell mosnod.


Egyéb: kedvenc plüssállat vagy alvóka is üljön rá a bilire. Játsszátok el, hogy belepisil. Utána dicsérd meg a plüssöt, örüljél, tapsoljál. Sokat jelent. Wc falára lehet kismatricát gyűjteni minden sikeres eseménykor. Vegyél pár ívet, s a kisfiú válasszon, ragassza fel.

És vegyél wc szűkítőt is, mert van gyermek, aki utálja a bilit, de a szűkítő bejön neki.

2019. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia Martina. :))))
2019. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!