Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hány éves korátol pisilt...

Hány éves korátol pisilt állva a fiatok?

Figyelt kérdés
Meddig fogtátok a kukiját? Én az 5 éves fiamat nem tudom rávenni hogy ülve pisiljen,mert azt mondja ugy kényelmetlen neki!
2019. júl. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

2 éves kora óta mikor szobatiszta lett, itthoni pisszoárjába is úgy tanult, meg hát szobatisztaság rögös útján azért sokszor kellett egy fát keresnünk ha nem volt wc a környéken.

Már nem kell fognom neki, nagyon ritkán mellé megy, de ügyesen céloz.

Miért kéne ülve pisilnie?

2019. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gittu$h válasza:
68%
2 és fél éves kora óta szobatiszta az elejétől kezdve egyedül állva pisil.
2019. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam most 2 éves és mindig kell fognom a kukiját mert nem talál be a wc-be. Ha olyan helyzetbe vagyunk hogy nem tudok bemenni vele,vendegsegbe is osszepisilne mindent es ha nem fogom a kukiját van hogy meg se akarja fogni és akkor ő nem pisil.
2019. júl. 12. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Most 2 vagy 5, perverzke?
2019. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen lett szobatiszta, akkor már állva pisilt műanyag gyerek piszoárba; mióta eléri a wc-t, oda, apát utánozva. 1 hét alatt lett teljesen önálló, csak addig tartottuk neki a kukit, de még egy pár hétig/hónapig figyeltük, hogy normálisan céloz-e, és várja meg az utolsó cseppet is (szeleburdi legény). 4 éves, ha fizetnének sem tartanám neki, elvégre az oviban is egyedül kell elintézniük, ültetni meg minek, ha a fiúknak megadatott az állva pisilés lehetősége.
2019. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 évesen. Addig nem akart.
2019. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdetektől
2019. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene egy 5 evesnek ülve pisilni? Na ne már. A fiaim mindegyike 2,5-3 eves korára lett szobatiszta. Sose fogtam a kukijukat pisiléskor, és állva pisilnek. Elmondtam hogy fogd meg es pililj. Ennyi. Nem kell túldramatizálni, és mindent helyettük csinálni. A kicsi most 3 a nagy 5, es egyedül intézik a pisilést, maguknak húzzák fel a kukijukat, én csak leellenőrzöm. A kakilas után szólnak max, hogy vegeztek, de a nagy sokszor má azt is megoldja.
2019. júl. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!