Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Urtica urens 30 ch kell...

Urtica urens 30 ch kell szednem, tejelapasztas miatt. Ki milyen adagolásban szedte?

Figyelt kérdés
Kevés már a tejem, ezért akarom elapasztani 2 és fél éves a kisfiam. Annyi verziót mondták már a szedésére... tapasztalatok?Mennyi idő és mennyit kell szedni? Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 30. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez homeopátiás vacak. Ennyi erővel cukorkát is ehetnél. Irass fel rendes gyógyszert.
2019. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Szedj napi 3x1-et, vagy 2x2-t, ugyse fog semmit se erni...
2019. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Én ch 15-öt szedtem, napi 2x5 golyót, reggel, este. 1 hét alatt elapadt. Szerintem 30 ch-ból elég napi 1x 5 golyó, gondolom sok tejed sem lehet már 2,5 éves mellett. Nekem aktiv szoptatás (napi 5-7) után segített apasztani. Eü. okokból kellett abbahagynom 4 hónap után.
2019. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!