Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek elfogadta a tejet a...

Nektek elfogadta a tejet a babátok a menzesz után is?

Figyelt kérdés

Ma sajnos megjött. 3 hónapos a kislányom. Kezdetektől nincs elég tejem, sajnos az első hét óta pótolni kell. A cicit a cumisüveg miatt már hetek óta nem fogadja el. Félek, hogy üvegből sem fog kelleni neki így a tej. (Este szopizik majd. Amúgy borzasztóan félrecsúszott nekünk ez a szoptatás dolog, nagyon csalódott és szomorú vagyok, hogy nem tudtam megadni neki ezt az alapvető dolgot és mű cuccokon kell felnőnie...


Nektek elfogadta a babátok?


2019. júl. 30. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányomnál nem okozott problémát. Ugyanúgy szopizott, mint előtte. A fiamnál még nem tudom mi lesz, mert még nem jött meg.
2019. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem okozott gondot egyik gyereknél sem. Kisfiam 3 éves, és még mindig ragaszkodik az esti szopizáshoz.
2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El
2019. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem volt gond!

A szomszéd asszonykánál akkor nem akart szopizni a kicsi, amikor újra teherbe esett! Azt megérezte.

2019. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem okozott gondot.


Üton a tesó, most is szopizik.



Sajnálom, hogy nem sikerült nektek.

Hogy érzed hol csúszott el?

2019. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nem kellett neki se a mellem, se a tejem. Fejve sem üvegből. Köpködte, üvöltött. 3 hós volt, mikor megjött. Eddig szoptattam csak.
2019. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazán. Az tény, hogy egyik mellemen lapos, a másikon beforduló a bimbó, tehát eleve nem kaptunk jó kártyákat, de a rokonságban van pont ilyen anyuka és 2 éves korig szoptatott. A kórházban a szülés után azonnal bimbóvédőt adtak, merthogy úgysem fog menni másképp. Már a ott is annyira üvöltött a második éjszaka, hogy a csecsemősnővér adott egy kis bankos anyatejet. Hiába volt atomra bedurranva a cicim, nem jött semmi. Nagy kínszenvedések árán szopizott annyit, hogy hazamehessünk. Az első héten szinte folyamatosan sírt, a védőnőm addig győzködött hogy nem kell mellszívót venni, hogy nem vettünk. De annyira elkeseredtem valamelyik éjjel, hogy elszalasztottam a páromat az ügyeletes patikába venni, majd mellbevágott az eredmény: szinte semmi, 10-15 mili jött le. Azonnal újra vissza a patikába tápszerért. Azóta folyamatos a küzdés a szopizással, hol bimbóvédővel, hol anélkül (szoptatási tanácsadó próbálta úgy), de leginkább fejem. Már a gyerek is ordít ha meglátja a cicit, tudja hogy csak a szenvedés jön, ezért igazából abbahagytam a napokban. Fejem, nem sok van, de legalább valamennyi. Nagyon nagy csalódás nekem.
2019. júl. 30. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom


Kórházban mi is így voltunk


24 h nem tudott szopizni, senki nem

Mutatta meg hogy kell mellretenni.


Akkor az ottani "tanácsadó" közöltr h "azzal" nem fogok tudni szoptatni..


Bimbóvédő...



Végül nekünk szerencsésen alakult, de nem sokon múlt, hogy hasonlóan járjunk

2019. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!