Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor áll meg a babáknál ez a...

Mikor áll meg a babáknál ez a nagyon gyors súlygyarapodás ami az elején van (optimális esetben) ill mikortól stagnál majd a napi igényük mennyisgben?

Figyelt kérdés
minig mérem a babám evéseit. tudom tudom nem kéne, de ez engem megnyugtat de tényleg:)és azt látom h kb 2 hét alatt olya 100-150ml-vel nőtt az igénye napi viszonylatban. nagyon szépen fejlődik, 3030al született 2750al hoztam haza most olyan 4800 és 8 hetes.mikortól áll meg ez a nagy növekedés és az igény növekedése?
2010. júl. 12. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igény növekedése szerintem sosem áll meg, amíg fel nem nő (egyeseknél még akkor se :-P ), és a gyors növekedés is folyamatosan lassul. A babám az első hetekben naponta hízott 5 dekát, 4 hónaposan már néha csak hetente hízott ennyit. Ami az evését illeti (anyatejet kap üvegből), 3 hetesen léátpe át a 60 milit, 3 hónapos koráig 110 volt a maximum, most 4 hónaposan 130-at eszik 7x egy nap. (3000 gr-mal hoztam haza, most 6400 gr)
2010. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 5250-el született, 5100-al hoztuk haza.

Havi 1 kilót hízott ő is 4 hós koráig. Akkor érte el a 9 kilót.

Utána lassult. 6 hósan 9600 g volt. Most 7 hónapos és 9800 g.

2010. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megduplazza a testsukyat ,alltalaban lelassul a sulygyarapodas,
2010. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd majd intenzívebben mozogni. Kb 4 hónapos korában. Az én lányom nagy volt, kövér volt, 8 hónaposan kezdett el csak mászni, onnantól 1 éves koráig csak fél kg-t hízott. Előtte havonta 700-800 gr-ot.
2010. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!