Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívót ki lehet próbalni...

Mellszívót ki lehet próbalni terhesen?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de bizonytalan vagyok. Első baba lesz ki szeretném próbálni hogyan szív mennyire lesz fájdalmas.

Lehet ettől valami bajunk?

Köszönöm



2019. aug. 3. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
A mellbimbó érzékeny ilyenkor, ingerlése méhösszehúzódást okozhat. Nem tanácsos most szórakozni vele. A szívás nem fájdalmas, egy kis vákuum az egész, tenyérrel is ki tudod próbálni.
2019. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. aug. 3. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsönek igaza van. De emellett még az is gond, hogy ha még nincs tejed, akkor nem tud mit kiszívni, azaz garantáltan fájdalmas lenne.
2019. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom érdekel, milyen érzés lesz, ezért leírom, én milyennek éltem meg, hátha ez segít.


Amikor már közeledett a szülés, nekem pár cseppnyire jött egy kis előtejem, ekkor annyira megijedtem, hogy nem is tudtam, mit kezdjek vele. Érezni még nem éreztem semmit sem.


A szülés után 2 napig nem volt tejem, némi előtej talán. Az segített, ha non-stop cicin volt a babám, de tényleg órákat szívta, ő megnyugodott tőle, nekem meg beindult a tejem.


A mellszívót, mikor ráteszed, simán rátapad körben a bimbó körül. Ez semmi különös, mint egy kis tapasz. Nem fájdalmas. Amikor pumpálni kezded kicsit előre szívja a bimbót, ez sem fájdalmas. Kicsúcsosodik, de nem kellemetlenül. Amikor először jött a tejem, apró picike tűszúrás érzést éreztem, amikor spriccelni kezdett. Én esküszöm azt hittem egyetlen sugárban jön a tej, de nem egy rakás apró kis sugárban jött, szinte a szélrózsa minden irányába a mellbimbómból, enyhe kis szúró-csiklandó érzés mellett. Közben a tejtől feszülő mellem megkönnyebbült, mint mikor nagyon kell pisilni és végre el tudsz menni, lelkileg hasonló érzés volt nekem.


Elég intim dolog ez, de segíteni akartam, ezért gondoltam mesélek. Én örültem volna, ha annak idején mesél róla valaki. Izgultam miatta nagyon.

2019. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

7 honapos terhesen mar folyt a tejem ...

Szoval es kenytelen voltam leszivni

Nem fajt kulonosebben erdekes erzes

Kb mint mikor a parod szex kozben szivja jatszik vele.

Teny h nekem nagyon nem kellet szivni mert szules utan mar omlott a tej 🙁


Szerintem ha kiprobalod nem gaz, bajod nem lesz,sot a babam szerint ez nem okoz korai szulest ...

Birom h manapsag mar mindennel szeditik a kismamakat...

Ababa akkor szuletik meg alapesetben mikor o ugy erzi h elindulna, max az orvosok akik turelmetlenek....

2019. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Neked külön köszönöm utolsó! Szépen részletesen leírtad, remélem nekem sem lesz fájdalmas. Köszönöm mégegyszer Nagyon örülök a válaszodnak:)

2019. aug. 3. 19:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó előttinek írtam! De neked is köszönöm utolsó!
2019. aug. 3. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha folyna a tejed terhesen, mint a korábbi válaszoló írta sem szabad fejni, mert koraszülést okozhat!
2019. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem fájdalmas a használata. Nekem megváltás mikor be van durranva a mellem és elkezd szívni. Vannak olyan mellszívók amúgy amiknek állítható az ereje és még ahhoz képest is fokozatosan sűrűsödik a pumpálás ritmusa, tehát tudsz rajta állítani ha mégis kellemetlen lenne.
2019. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A baba akkor szuletik meg alapesetben mikor o ugy erzi h elindulna"


Alapesetben. És a többi? A bábád érdekes nő. Maradjunk is ennyiben.

2019. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!