Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak ha kislányom...

Mit csináljak ha kislányom szoptatás közben harap?

Figyelt kérdés
Kijött az első foga.de borzasztóan hatap vele szopizáskor.elveszem tőle,rlmondom neki hogy nem szabad mert nem lesz tejecske de ha visszateszem mellre akkor ugyan ezt csinálja.már ott vagyok hogy íratok fel tápszert és hagyom az egész szoptatást a fenébe mert ezt nem bírom.mit tehetnék? 11 hónapos a kislányom
2019. aug. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Én szégyen nem szégyen eljátszottam, hogy fáj


Mármint rájátszottam. Elsíram magam, és percekig nem adtam vissza a cicit.

Aztán ccsak nagyon óvatosan végig mondogatva, hogy szépen, mert fáj anyának...


Sokkal kisebb volt, 5 hós.. Nem harapott többet


( lehet csak szerencsém volt)

2019. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem eljatszhatod vele amit az 1-es irt en is azt tennem , ha nem jon be ott a tapszer , eleg nagy mar a baba .
2019. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a védőnő meg a gyerekorvos mondta, hogy tápszer. Nagyon korán, három hónaposan volt foga, esélyem se lett volna könnyekkel meghatni... Próbálkoztam, keserves volt, nem akartam tápszert, a védőnő hozta az első dobozzal, azzal, hogy normális anyára nagyobb szüksége van, mint az anyatejre.
2019. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg bimbóvédő? Az én kislányom is harap, így is fáj, de biztis, hogy rosszabb lenne nélküle
2019. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van itthon bimbóvédőm csak még azért nem próbáltam hogy mi van ha úgy nem.fogadja el.igen tudom hogy elég nahy már,és még szeretném hogy szopizzon de ilyen áron nem.tiszta seb a mellem.tegnap este már vérzett is,a férjem ki volt akadva hogyhát ez így nem mehet tovább.megpróbálom a bimbóvédőt,ha azzal sem.megy akkor íratok fel tápszert
2019. aug. 9. 04:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!