Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Iszsz babákat mikortól...

Az Iszsz babákat mikortól érdemes plusz folyadékkal kínálni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezded hozzátáplálni.
2019. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor hozzátáplálsz és megeszik "1 adagot"=1,5 dl kb
2019. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
És ne hallgass arra aki azt mondja itasd vízzel . Nem kell, amíg a jelek nem azt mutatják ,hogy mégis.Behorpadt kutacs,kevés pisi,kaki,nem ruganyos bőr...stb
2019. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát én azért nem várnám meg, amíg kiszárad... Behorpadt kutacs, te jó ég, az már kórház azonnal. Nem vodkáról van szó, hanem vízről. Ne sajnáljuk már azt is a gyerektől.
2019. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Én bababaràt kórhàzban szültem, szuper csecsemősökkel, akik rengeteget segítettek a szoptatàsban, de így, h ekkora a meleg, ők is adtak naponta 1 x 2 x fecskendővel pici forralt vizet a babàknak. Bàr lehet, h azért, mert sokunknak még alig v épphogy indult be a tej. Nagyobb babànàl, ha rendesen van tejed, és a fentebb màr leírt tünetek nincsenek, én csak akkor adnék, ha nyugtalan.
2019. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. A behorpadt kutacs nem feltétlenül utal kiszáradásra! vannak babák, akiknek mindig be van esve a kutacs és nincsenek kiszáradva.

2. A kiszáradás tünetei a száraz száj, ráncolható bőr, acetonos lehellet, hideg-foltos végtagok, aluszékonyság, nyűgösség. Ha ezek közül nincs jelen egyik sem, akkor nincs kiszárdva. Többször tedd mellre ezekben a melegekben, had szopizzon az előtejből. Ha éhes, tovább szívja és a zsírosabb tejhez jut.

3. Az LLL-t olvasd, sokat segít.

2019. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!