Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valakinek volt ilyen? Menstruá...

Valakinek volt ilyen? Menstruáció szoptatas alatt?

Figyelt kérdés

Szóval 10 hónapos a babám, eddig egyszer jött meg, ez mostmar 37 napja volt.

Régen 32-33 napos ciklusom volt.

Normális ez?

Ráadásul ebben a honapban megszakitassal voltunk együtt és lehet kicsi hiba csúszott 😀

De a kérdés nem is ez lenne.

Hanem hogy egy hete kb. 3 napig görcsölt a hasam, mintha menstruálnek, de vér nem jött...

Volt valakinek ilyen? Tesztet csináltam, 3 napja, én mintha egy minimal halvany csíkot látnék, de holnap reggel csinalok ujat.

Csak nem értem miért görcsöltem ha utána nem jött meg. Szoptatas alatt ez is normális?


2019. aug. 11. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon összevissza a ciklusom, pedig már a gyerekágy alatt megjött. Olyan is volt, hogy görcsölt, de nem jött meg.
2019. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor végülis az is normális.

Na jó reggel tesztelek, elvileg mostmar ha van baba akkor erősebben kell látszani a csiknak.

Csak amikor terhes lettem akkor gorcsoltem így, aztan nem jött meg.

Párom már teljesen raizgult a kistesora pedig nem terveztük 😀

2019. aug. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!