Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mièrt van az hogy mind2...

Mièrt van az hogy mind2 mellből szopizik a babàm de mêgis most 2 honapja 2-3 mèret külömbsèg is van a 2 mellem közt?

Figyelt kérdés

Csak a jobb mellem durran be a másik nem. 2 honapja 2szer kimaradt h ràtegyem a bal mellemre csak a jobb kellett neki azota nem.durran be csak a jobb mellem. Ami melltarto vagy èppen bikini vàsàrlàsànàl elèg rossz. Amig a jobb szêpen illeszkedik a kosàrba addig a màsikat keresem hogy hol van a melltartoban!

Jârt mâr màs is igy mint én?


2019. aug. 12. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A La Leche Liga szoptatàsi tanàcsadói tudnak vàlaszolni. Van honlapjuk, talàn lll.hu, e-mailre àlt. még aznap vàlaszolnak.
2019. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szoptatás abbahagyása után visszaállt a normál méret? Kicsit el vagyok most keseredve, a kérdésed én is írhattam volna akár... Jobb mell nagyobb sokkal, de akkor is nagyobb, mikor ki van szívva, pedig szoptatás előtt egyforma nagyságúak voltak. Ma próbáltam bikinit és szörnyű...

2022. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!