Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas, menstruáció,...

Szoptatas, menstruáció, terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 hónapos a babám, szoptatok. Kb. 40 napja jött meg először.

Kb. Két hete görcsölök neha... De semmi vérzés.

Van három ilyen tesztem már... Most akkor mi van? Az utolsót 4 napja csináltam... Mindegyiken ilyen halvány csík.



[URL= [link]


2019. aug. 16. 08:18
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. aug. 16. 08:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen van egy haloványka csíkocska. Szerintem tesztelj ma megint, ha terhes vagy, erősödni fog a csík. Szoptatás mellett is lazan teherbe lehet esni.
2019. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, első terhességnél is először nagyon halvány csík volt. Meg ugye ha semmi se lenne, akkor teljesen láthatatlannak kéne lennie a második csiknak...
2019. aug. 16. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás mellett is teherbe lehet esni, és a menszesz hiánya (mivel szoptatás alatt természetes is lehet, hogy nem jön meg) most nem mérvadó, de én is azt tanácsolom csinálj még tesztet, ha erősödik a csík terhes vagy. Ha továbbra is csak alig látszik (mint a mellékelt képen is) akkor meg menj el a nőgyógyászodhoz, hogy vizsgáljon meg
2019. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy lehetek terhes 🙂 nem terveztük, megszakítással védekezünk már évek óta, baba előtt is, eddig mindig jól működött, persze örülünk neki ha újabb baba lesz 🙂 csinálok akkor még tesztet.
2019. aug. 16. 08:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos negatív.

De akkor lehet mostmar direktbe próbálkozunk💕

2019. aug. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!