Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vizelet szag változás bizonyos...

Vizelet szag változás bizonyos ételtől/italtól lehetséges?

Figyelt kérdés

2 napja Nesteat iszom és azt vettem észre hogy a babámnak erős ammónia szagú a pisije. Pamperst használunk(6hetes), aminek van szaga alapból de eddig is ezt használtuk.

Az anyatejből átmenne?


Most vettünk másik pelust megnézzük...

Este tápot kapott csak,mert 80%ban tápszeres.

Csak idegesít mert nincs orvos szerdáig.

A kedve jó,eszik rendesen,nem lázas stb.


2019. aug. 17. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem valószínű. Iszik eleget? Ha kevés a folyadekbevitel, koncentráltabb lesz a vizelet.
2019. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2.5-3 óránként eszik kb 150miliket. Tegnap tűnt fel hogy a pisije ilyen büdi,persze orvos már nem volt hogy megkérdezzem. Védőnő mondta igyon és jövőhéten kérdezzem meg a dokit.
2019. aug. 17. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Így van, itasd, esélyes hogy csak kevés a folyadék bevitel. Ha semmi baja, nem lázas, nem bágyadt, jó kedvű, akkor nincs gond
2019. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak a táppal se akarom túletetni,a tejtől meg félek amiatt volt e. :(
2019. aug. 17. 10:50
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Adj neki vizet.
2019. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy vizelettesztet megérne a dolog. A húgyúti fertőzés többségében akkor okoz csak a "büdibb pisin" kívül egyéb tünetet, amikor már nagy gáz van.

Vizeletgyűjtő zacskó és egy nitrit kimutatására is alkalmas teszt kell

2019. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem több tápszert kell neki adni, hanem több foyladékot - azaz vizet vagy édesítetlen teát.

Meg vidd el orvoshoz, egy teszt sok eetben szükséges.

2019. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom a víz itatást annyira nem preferálják a dokik,meg lehet meg se issza,de azt vettem észre hogy a pampersben ilyen erőteljes szagú,szerdán mindenképp hívom dokit.

Van itthon gyorstesztem,érdemes itthon megcsináljam? Vettem 1 vizeletfelfogót.

2019. aug. 17. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne érdemes? Ha van otthon, nyilván értelmezni is tudod.

A doki ugyanazt a tesztet tudja megcsinálni a rendelőben. Laborba küldés előtt nálunk mindig megnézik csíkkal is, ha van minta kéznél.

2019. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teszt csík negatív lett. A pisi szaga is normalizálódott.
2019. aug. 18. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!