Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha baba szopizik az jo érzés?

Ha baba szopizik az jo érzés?

Figyelt kérdés
En imadom ha a párom szopkodja a mellbimbomat akar erősebben is, nagyon izgato, persze ha a babám csinálja akkor nem izgulnek fel, de ugyanolyan érzés lehet?

2019. aug. 22. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
78%
Nyilvan azert sebesedik ki sok nonek szoptatas utan a mellbimboja mert annyira jo erzes lehet.
2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
tedd fel a kérdést a gyerekvállalás kategóriába, és megkapod a választ.
2019. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
83%
Konkrétan volt mikor sírtam közben.
2019. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Én szerettem. Nem szexuális, hanem egy nagyon bensőséges érzés. Ha helyesen van mellretéve a baba, nem fáj és sebesedik ki, nekem sosem fájt, pedig 4 gyereket szoptattam minimum 10 hónapos korig.
2019. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem borzalmas érzés, nekem iszonyú volt, kellemetlen, fájdalmas, bizarr... Abba is hagytam 2 hét után, nem ért annyit az egész.
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Ha rosszul szoptatsz, akkor fájdalmas, ha megtanulod a technikát, akkor is kell egy kis idő mire megszokja a melled, de aztán nincs baj vele. Én 16 hónapig szoptattam, szerettem. Olyan volt, mint egy kis rituálé. Valami, amiben csak mi vehettünk részt.
2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Borzasztó volt. Jó technikája volt, de iszonyatos szívoereje. Sirtam, mikor szopott, és örültem, hogy vége.
2019. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Engem szexuálisan nem izgatott sose a mellem birizgálása.

Az elején kellemetlen a szoptatás, de amikor beletanul és a mell is hozzászokik akkor nem fáj, csak pl. ha ráharap.

Az első gyerek ügyes volt, az elején érzékeny volt a mellem de utána már jó volt.

Most a 2. nehezen kapja be, ha rosszul harap rá az nagyon fáj, de ha már bent van akkor nem fáj. Nem okoz semmi különösebb érzést, szív. Közben simizem, olvasok, naggyal beszélgetek, alszom... a napi rutin része.

2019. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
A baba nem a pici bimbót kapja be, hanem az egész mellbimbót a mellbimbóudvarral együtt. Ha jól szopik a baba, nem is érzed. 2 évig szoptattam.
2019. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Én is sírtam. Nekünk nem ment. Mindkét mellbimbóm egy nagy sebből állt ami minden alkalommal újra vérzett. Számomra borzasztó fájdalom volt
2019. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!